petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavruda iris ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tolga arslan tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Dun bir yavru aldim Kafasındaki çizgiler daha taptaze 1 bilemedin 1,5 aylik yavru orda silinti yok ama kusun gözlerinde iris farkettim. Bu normal bindurummu yasayan varmi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

Yardim etmek yokmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

Etcek olacak ora :)

2. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaşım merak etme benimde yavru 2 aylık kusumda iris vardı normal bir zararı yok.

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    benim kuşumda 1 yaşını geçti hala iris yok.bazı kuşlarda erkenden de görünebilir

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    Genelde ışık vurunca gözlerine belli olur

5. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    genelde show kuşlarda 4 aylıkken iris oluşuyor benim şimdi 3.5 aylık show yavrularında iris oluşmaya başladı

Sayfayı Paylaş