Karadeniz Pet

Yavrudan çift alınır mı

Süleyman Kara

Paylaşımcı Üye
Erkek ve dişi yavru çift alırsam bunları 7-8 ay bir arada tutsam sonra uyumlu eş olur ve çiftleşirler diye düşünüyorum. Bunda eğitme ve alıştırma dışında bir sorun olur mu?

Yaşamadım kesin bilgim yok ama 1 yaşından önce çiftleştirmeyin diyorlar. Ve şunu net söyleyebilirim ki yavruyken alıyorsunuz. Onların anlaşmaları ayrı dert. Kafesi anlaşamayınca ayırmak ayrı dert. Anlaştılar diyelim flört çağlarının geçmesini beklemek ayrı dert. Erkeğin ayak atmasını beklemek ayrı dert. Çiftleştikten sonra acaba yumurta gelecek mi diye beklemek daha ayrı dert. Aklım olsa burdaki üreticilerden daha önce yumurta alınmış 1 ya da 2 yaşında çift alırdım

Merhaba arkadaşlar çift yavru alabilirsiniz fakat kardes olmamasina dikkat edin. Ayrıca bazı vitaminler kullanirsaniz es olmayacak kuş yok gibi bişey biraz araştırma yaparsanız herseyi kuralına göre yaparsaniz sizinde sağlıklı çiftleriniz olur. Hayırlı günler dilerim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaşamadım kesin bilgim yok ama 1 yaşından önce çiftleştirmeyin diyorlar. Ve şunu net söyleyebilirim ki yavruyken alıyorsunuz. Onların anlaşmaları ayrı dert. Kafesi anlaşamayınca ayırmak ayrı dert. Anlaştılar diyelim flört çağlarının geçmesini beklemek ayrı dert. Erkeğin ayak atmasını beklemek ayrı dert. Çiftleştikten sonra acaba yumurta gelecek mi diye beklemek daha ayrı dert. Aklım olsa burdaki üreticilerden daha önce yumurta alınmış 1 ya da 2 yaşında çift alırdım
Buradaki üreticilerden almak istedim ama urfada ikamet ediyorum ve sanırım burada yok forumdan bir üretici

Küçüklükten alınan kuşların eş plması ve yavru vermesi daha kolay oluyor
Ama sabırsız biriyim diyorsan yavru alınmış bir çift almanda fayda var

Merhaba arkadaşlar çift yavru alabilirsiniz fakat kardes olmamasina dikkat edin. Ayrıca bazı vitaminler kullanirsaniz es olmayacak kuş yok gibi bişey biraz araştırma yaparsanız herseyi kuralına göre yaparsaniz sizinde sağlıklı çiftleriniz olur. Hayırlı günler dilerim.

Bazı vitaminler demisiniz isimleri ne o vitaminlerin lazimda

Vitaminlerin ismi nekton e ve nekton s ikisini beraber kullanmalisiniz

35 gunlukken aldim disi ve erkek 7 aylik oldular masallah es oldular iyi anlasiyorlar tavsiye ederim