petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrukuşumun kanatlarinda yaralar var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Bucoo tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Bucoo

Bucoo New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar yaklasik 2bucuk haftalik yavrumun kanadinda boyle yaralar var enfektion sanirsam
    Bunun bir tedavisi varmi ya ne onerirsiniz
    VeterinereVeterinere goturemiyorum suaN maddi durumum yüzünden
    Evde uygulaya bilecegim bir tedavi yöntemi varmi?

#1 Bucoo, 13 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 13 Mayıs 2015
  2. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    nerde oturuyorsunuz İstanbul Eyüp e yakınsa veteriner masraflarını ben karşılıyabilirim yazık kuşa.

3. Bucoo

Bucoo New Member

Beğenileri:
    0
    Abi keske türkiyede olsam hani orda her seye bir care var hallede biliyorsun

Yurt disinda kaliyorum ben
    Maşimda geldigi gibi krediydi kiraydi falan yok denecek kadar at bir miktar kaldi h bu konuyu yazmamdaki amac para versin biri falan deyildi isteyememde hem benim yapa bilecegim birsey varmi onu bilmek istedim yavru zaten benim ciftimden deyil ben sahiplendim bunu fakat simdi elim kolum bagli izliyorum oyle

4. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    yok kardeşim yanlış anlama bende veterınerın bakması daha ıyı olur dıye dedım o yüzden valla ben bılmıyorum tedavısını bılen bırı varsa söyler

Sayfayı Paylaş