Karadeniz Pet

yavrular BÜYÜDÜ ;cinsiyet ?

Mehmet Nuri Alkayış

Emektar Üye
arkadaşlar ustalar sizin sayenizde kuşlarım yavru yapmaya başladılar şimdide cinsiyet için sizden yardım bekliyorum

NOT:fotolar biraz kötü çıktı elim çok titrediği için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

yeşil yavrunun burun deliğinin etrafı beyaz değil fotoda biraz öyle çıkmış tek renk cere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

avatarımdaki erkek ve imzamdaki dişi kuşlarımın yavrusudur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

ustalar cevap bekliyorum sizlerden cinsiyet hakkında ?????????????

Maaşallah çok güzeller. daha çok anneye benzemişler. Anne zaten hep ilgimi çekiyor. Her ikisinin de erkek olduğunu düşünüyorum.

Maaşallah çok güzeller. daha çok anneye benzemişler. Anne zaten hep ilgimi çekiyor. Her ikisinin de erkek olduğunu düşünüyorum.

çok teşekkürler evet dişinin rengi biraz değişik ama yavruların rengini çok güzel yapıyor ilk kuluçkada kırmızı gözlü iki lutino yavru vermişti bu yüzden kıymetli bir kuştur kendisi:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

cevap için teşekkürler

İki erkek....

Maşallah güzel kuşlar . Ikisi de erkek

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri