Karadeniz Pet

Yavrular büyüyor...

Tolga KARLI

Meraklı Üye
5 yumurtadan 3 tanesi çıktı 1 i bozuk birinide doğar doğmaz kaybettik. İlk yavrum çıkalı 16 gün oldu ve çok şükür sağlıklı bir şekilde büyüyorlar. Renkleri gri olacak sanırım ne annesine ne babasına çekmeyecek keratalar:D. 3. yavru daha belli değil ama ikisi tahminlerime göre gri beyaz karışık gibi.

Bu Anne (Albino-kırmızı göz);

JLBz1W
]
JLBz1W.jpg
[/url]

Bu Baba :

BXgbdp.jpg

Buda en büyük yavrum (hepsini çekemedim fazla rahatsız etmek istemiyorum.)

oQlNmb.jpg

Son düzenleme:
hey maşallah :)

Babaya benzeyecek sanırım :)

Klasik bir söz. ''Tüyleri kadar ömürleri olsun.'' :D

Bence de büyüdükçe babaya benzeyecek gibi duruyor, canım benim, çok güzel maşallah :)

maşallah darısı bana

Maşallah tüm bekleyenlere nasip olur bu duygu inşallah.

Teşekkür ederim hepinize darısı bekleyenlerin başına. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:50 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

Babasına benzeyecek sanırım... :D

Maşallah sağılıklı büyür inşallah.

Nokia 3310 ile gönderildi.

Maşallah maşallah güzel yavrular Allah nazardan saklasın : )

Maşallah. Bizimkine de bir dişi aldık, 2 si de 2 yaşındalar. Nezaman çifleşirler sizce? Erkek devamlı bir istek peşinde görünüyor. Yol yakın mıdır? Nasıl oluyor bu işler? :D

Yuvalıktan yavru kuşu çıkarmak doğrumu evcilleştirmek için veya ne zaman buna başlamalıyız

benimkiler kendi hallerindeler genelde büyüdüler fazla ellemek doğru değil işten gelince ayaklarını felan temizliyorum rutin yemlerini mamalarını sularını kontrol ediyorum sonrasına karışmıyorum buda yeterli oluyor şuanlık ama biraz daha büyüsünler elde duracak kadar o zaman evcilleştirmeye başlıycam benim kuşlarım Allah'a şükür kıskanç değiller babası biraz kıskanıyor ama oda birşey demiyor.

Geri