Karadeniz Pet

Yavrular Büyüyor

Maşallah. Hayırlı üretimler

Maşallah.
Ömürleri uzun olsun İnşallah.
Bol ve bereketli üretimlerin olsun kardeşim.

Maşallah Gökhan yavruları iyi büyütmüşsün

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Temiz yavrular.

maşallah...
renkleri çok hoş,
sağlıkla yeme de düşerler inşallah...

Maşallah Gökhan yavruları iyi büyütmüşsün
Evet Cihan büyüttük valla. Ama gece gündüz bakımlarını yaptım ki sorun yaşamayalım diye. Malum 8 yumurtayla çok zordu. 2'sini altından aldım. 2 si boştu. 4 yavrudan 3'ü bu halde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Maşallah.
Ömürleri uzun olsun İnşallah.
Bol ve bereketli üretimlerin olsun kardeşim.
Uğur Abi çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.

maşallah..

@ Gökhan ERKAN..gökhan bey benim 5 yumurtadan 1 yavru çıkyı çok şükür..20 günlük oldu yuvadan alıp yavaş yavaş alıştırmak istiyorum ama bidaha bakmazlar diye korkuyorum sizce bakarlarmı..birkez baktım diye 2 yumurtayı kırdı nalet bir kuş dişi kuş..korkuyorum sizce artık almalımıyım kısa süreli olarak..

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Temiz yavrular.
Teşekkür ederim, amin inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

@ Gökhan ERKAN..gökhan bey benim 5 yumurtadan 1 yavru çıkyı çok şükür..20 günlük oldu yuvadan alıp yavaş yavaş alıştırmak istiyorum ama bidaha bakmazlar diye korkuyorum sizce bakarlarmı..birkez baktım diye 2 yumurtayı kırdı nalet bir kuş dişi kuş..korkuyorum sizce artık almalımıyım kısa süreli olarak..
Arada bir alabilirsiniz ama verecekleri tepki de çok önemli. Çok kıskançlarsa zarar verebilirler. Ben 20 günlükken almaya başladım ama benim anaçlar çok sakin. Hatta anne baba yuvadayken bile alıyorum. Biri yeme düştü dün mesela. Ama yavrular hem çok meraklı hem de çok ürkek oluyor söyleyeyim :)

Teşekkür ederim, amin inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:55 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

Arada bir alabilirsiniz ama verecekleri tepki de çok önemli. Çok kıskançlarsa zarar verebilirler. Ben 20 günlükken almaya başladım ama benim anaçlar çok sakin. Hatta anne baba yuvadayken bile alıyorum. Biri yeme düştü dün mesela. Ama yavrular hem çok meraklı hem de çok ürkek oluyor söyleyeyim :)

maşallah yavrularınıza sağlıkla büyüsünler inşallah..

maşallah çok güzeller tüyleri kadar ömürleri olsun