Karadeniz Pet

Yavrular çok az yem yiyor

Rüstem EROĞLU

Meraklı Üye
İki yavrum yaklaşık iki aylıklar. Yem kırabiliyorlar ama çok az yiyorlar. Aspuru verirsem onu yiyorlar ama normal yemi çok az yiyorlar. Çok da zayıflar, göğüs kemikleri elime geliyor. İki aylık yavrularda kuruma olur mu? Göğüs kemiği deyince kuruma geliyor aklıma. Bunlar nasıl doyasıya yiyecek. Bir de kaç günde bir yavrulara mama yapsam uygun olur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:13 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

.............

Rüstem bey mamaya alıştıriniz, gun asiri veriniz, Ayrıca kafeste dal darı bulunsun.

n ormalyavrular ilk yuvadan atladıktan sonra 10-15 yem alıyorlar acıkınca tekrar 10-15 yem benim yavrularda öyle oluyor ama büyünce yemeye başlıyotr

kanarya yemi ver ilk bi 2 hafta
Rüstem bey mamaya alıştıriniz, gun asiri veriniz, Ayrıca kafeste dal darı bulunsun.
n ormalyavrular ilk yuvadan atladıktan sonra 10-15 yem alıyorlar acıkınca tekrar 10-15 yem benim yavrularda öyle oluyor ama büyünce yemeye başlıyotr

Mamayı iki günde bir mi vereyim? Yetişkinler için haftada bir öneriliyor, yavrularda problem olmaz mı? Aspur ve dal darıyı çok verme, alışırsa başka yem yemez demişlerdi, vereyim mi dal darıyı? Göğüs kemiğinin elime gelmesi normal mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj
02:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

Güncel.....

Son düzenleme:
Mamayi hafta da 2 ver dal dariyi arada tak hareketlilerse ben hastalık olduğunu düşünmüyorum aç kalmiyorlarki bunca zamandır hayattalar Güle güle besleyin

Geri