petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrular hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ERHAN KOÇ tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ERHAN KOÇ

Selamlar,

İlk defa muhabbet kuşundan yavru aldım ve bu konuda tecrübelerinizden faydalanmak isityorum.5 adet yumurtadan ilk 2 tanesi çok şükür sağlıklı şekilde çıktılar şu an bi tanesinin 3. diğerininde 2. günü.Bu sabah evden çıkarken kontrolümü yaptım yavrular hareketli ve ara arada sesleri geliyor :) ve (kafeslerinden mamayı eksik etmiyorum) merak etiğim şu aceba yavruyu anne-baba besliyormudur? aklıma takıldı çok huzursuzum şu an beslemiyorlardır diye, bu konuda emin olamdım bi tanesinin 3. günü beslenmemiş olsa hayatta kalmazdı die düşünüyorum konuyla alakalı tecrübeli dostlardan bilgi alabilirmiyim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Başının altında doğru bir şişlik varsa kursağı dolu demektir. Beslenmese 1 gün bile dayanma şansı yok o kadarlık kuşun.
    Hayırlı üretimler olsun.

Sayfayı Paylaş