petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrular hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    yavrunun birisi 2 gündür bağırıyor karnı tok bi sıkıntısı yok hastada değil canlı kanlı annesi yuvaya girdimi susuyor geri çıktımı yine ötmeye başlıyor. Ben yuvalığın kapağını açıyorum birşeyimi var diye susuyor. Normalmi bi sıkıntısı olabilirmi ayrıyetten yuvayı temizleyip yeni talaş koydum o yüzden rahatsız olmuş olabilir mi eski talaşla aynı ölçüde koydum ama anlayamadım derdini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

birde baba beslemek istiyo anne vuruyo ne yapayım anlamadım babada sadık yavrularına yumurta gününden beri yem ve su haricinde birkere ayrılmadı yuvanın tüneğinden

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah bu zamanda mamada ver yavrunun canı sıkılıyor demekki

4. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    Mamalarını eksik etmiyorum hazır mama olsun ev yapımı olsun haftada 3-4 sefer veriyorum rahat batıyor demekki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

sağol abi ben sana başka bi soruda sorayım şu an çiftleşipte yumurtaları olmayan kuşlarım çiftleşiyor ama problem üstte dişi var erkekte pozisyon alıyor gülüyorum 10 dakikadır normal bişeymi bu :)

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Arada böyle değişik heyecanlar yaşamak iyidir.

Sayfayı Paylaş