Karadeniz Pet

Yavrular hakkında

veysel boz

Meraklı Üye
yavrunun birisi 2 gündür bağırıyor karnı tok bi sıkıntısı yok hastada değil canlı kanlı annesi yuvaya girdimi susuyor geri çıktımı yine ötmeye başlıyor. Ben yuvalığın kapağını açıyorum birşeyimi var diye susuyor. Normalmi bi sıkıntısı olabilirmi ayrıyetten yuvayı temizleyip yeni talaş koydum o yüzden rahatsız olmuş olabilir mi eski talaşla aynı ölçüde koydum ama anlayamadım derdini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

birde baba beslemek istiyo anne vuruyo ne yapayım anlamadım babada sadık yavrularına yumurta gününden beri yem ve su haricinde birkere ayrılmadı yuvanın tüneğinden

Maşallah bu zamanda mamada ver yavrunun canı sıkılıyor demekki

Maşallah bu zamanda mamada ver yavrunun canı sıkılıyor demekki

Mamalarını eksik etmiyorum hazır mama olsun ev yapımı olsun haftada 3-4 sefer veriyorum rahat batıyor demekki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

Sen yemlerini sularını koy yeter, başka bişey yapmayacaksın.

sağol abi ben sana başka bi soruda sorayım şu an çiftleşipte yumurtaları olmayan kuşlarım çiftleşiyor ama problem üstte dişi var erkekte pozisyon alıyor gülüyorum 10 dakikadır normal bişeymi bu :)

Geri