petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrular hakkinda

Konusu 'Bakım Beslenme Üretim ve Yetiştirilmesi' forumundadır ve vehbi şengül tarafından 21 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. vehbi şengül

Beğenileri:
    19
    Arkadaslar bende 2 yavru var. Tam 1 aylik oldular ama henüz yem kiramiyorlar. Tüyleride pek gelismedi. Annesi babasida bakmıyorlar 2 gündür siringa ile bebe biskuvisi veriyorum oyle besliyorum. Ne yapmaliyim yavruluktan cikmadilar hala ayirmakta istemiyorum ama cok kucukler daha.1 ayda belki 2 defa mama verdim acaba ondan mi.bu kadar cılız kaldilar ne yapmami onerirsiniz ayirayimmi yavrulari. Aksama fotograf atacagim

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    kuluçka döneminde mama verilmesi çok önemlidir.. Çünkü mama verirken annenin kursak sütü daha verimli olur ve yavruları daha rahat besler yorulmaz buda yavrularla ilgilenmesini artırır. şuan sürekli bebe büsküvisi ile mama vermeye devam ederseniz kuşların sindirim sistemini bozarsınız hastalıklara sebep olursunuz elle besleme mamalarını tercih etmeniz lazım yeme düşene kadar. kolay yem kırmasını öğrenmek için yuvalığın içine dal darı bırakabilirsiniz yem olarak da aspur tercih edin daha kolay ayıklarlar

3. vehbi şengül

Beğenileri:
    19
    Abi cok sagol. O mamayi is cikisi hemen temin edeyim. Onerebilecegin bi marka varmi? Ayrica bu elle besleme mamasi toz mu nasil siringa ile mi verilir

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    741
    su ile nemlendirip veriyorsun;
    -Versele Laga A21
    -First Feed FF
    -Handmix
    -King Elle besleme mamaları
    bu markalardan her hangi birini alabilirsin petshop larda olmaya bilir yoksa sponsor firmalarımızın sitelerinden alabilirsin sonraki gün elinde olur

Sayfayı Paylaş