Karadeniz Pet

Yavrular Hayat sizinle güzel.. (YKA)

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bunlar yeme düşmüş ve düşecek yavrularımın bazıları.. Maşaallah. Rabbim olmayanlara da nasip eder inşaallah
,
,
,
,
,

Son düzenleme:
Masallah cok guzeller hepsıde bır ben alamadım yaf ınsallah hayırlısıyla benımde olur bı gun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:40 -->-> Daha önceki mesaj 01:39 --

Bende resımler acılıyor hepsıde

Sanırım internet bağlantısında bir sorun var ağabey yoksa ben yükledim benle alakalı bir durum değil gören arkadaşlarımız da var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:46 -->-> Daha önceki mesaj 01:44 --

Evet beklemek gerekiyormus:) yusuf kardesim keske paylasmasaydin yeme dusmeden inşallah nazar degmez

Burada bir aile olduğumuzu düşünüyorum inşaallah nazar değmez ağabey güzel bakan güzel görür inşaallah herkes güzel bir şekilde bakar ne diyim :) Allah isteyen herkese de nasip eder inşaallah

maşallah hayırlı üretimler :) sağlıkla büyüsünler

Kem gözlere şiş [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] ,maşallah nazar değmesin.

Maşallah.Allah c.c. nazardan saklasın.Tüyleri kadar ömürleri olsun İnşallah.

Allah razı olsun teşekkür ederim dostlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 10:46 --

Bu arada mavi yavrular mor yavrular sahiplendirilecektir diğerleri de yeme düştüklerin de inşaallah

Hepsine ayrı ayrı maşallah Sübhânallah ha alana da satana da hayırlı olsun,sağlam kanlar

Allah razı olsun teşekkür ederim dostlar

maşallah rabbim esirgesin çok güzeller ;)

Maşallah hayırlı sağlıklı üretimler olsun. Aklıma geldi sorayım yavruları daha yeni yumurtadan çıkmışken yada 10-15 günlükken ele almakta bir sakınca varmı insan kokusu sinerse anne bakmaz vs deniyor daha önce üretim yapmadığım için bilmiyorum sorayım dedim.

yavrulardan bazıları satiliktir hafta sonu ilan açacağım inşaallah