Karadeniz Pet

Yavrular için renk tahminleriniz? :)

Ü

Üye silindi 29645

Guest
Sizce bu eşten hangi renk yavrular gelir?

Ekli dosyalar

• IMG-20181025-WA0031.jpeg
    IMG-20181025-WA0031.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 120
O biraz soy ile alakalı. Belki ikisine de benzemez, albino veya lutino yavrular da çıkabilir. Veya parçalı yavrular çıkabilir. Benim Guinea Pig kemirgenlerim var mesela. 3 tane yavrusu var ama 3ü de farklı ırklara benziyor ve yavruların ikisi albino. :)

O biraz soy ile alakalı. Belki ikisine de benzemez, albino veya lutino yavrular da çıkabilir. Veya parçalı yavrular çıkabilir. Benim Guinea Pig kemirgenlerim var mesela. 3 tane yavrusu var ama 3ü de farklı ırklara benziyor ve yavruların ikisi albino. :)
Biliyorum :) Fakat soylarını bilmediğim için tahmini görüş almak istedim. Erkekten 2 kez yavru alınmış ve 2 kuluçkada da renk renk yavru vermiş maşallah. Benim elime de forumdaki sevdiğim bir abimden geçti. Sağ olsun tekrar. Dişi de sarı yüz spangle mavi ise tahminen soyu da painted veya sarı yüz mavi olabilir. Burdan yürüyebiliriz bence. :)

Bizim yavrumuz gibi renkleriniz olabilir :rolleyes:

Ekli dosyalar

• IMG-20181103-WA0019.jpeg
    IMG-20181103-WA0019.jpeg
    894.8 KB · Görüntüleme: 49
Spangle renk mutasyonları sürprizler ile doludur altından güzel renkler gelecektir hatta DF tek renk varyasyonları bile gelebilir sade beyaz sade sarı ve cremio :)