Karadeniz Pet

yavrular kafese düştü:D

ereniren

Yeni Üye
arkadaşlar yavrularımın üçü de birer gün arayla kafese düştü:D ilk düşen 3 gün oldu kafese yem atmıştım yemi alıp ağzında geveliyor az çok kırmaya başladı sizde ben bu kuşları ne zaman ayırmalıyım başka kafese biraz daha anneleriyle dursunlar mı?

bu arada unutmadan ilk düşen kuş tüneğe tırmanabiliyor bugün de suluktan su içti...

Son düzenleme:
kaç günlük oldular ? aspur verın yem olarak

işte ilk yavru 11 inde doğmuştu 25 günlük oldu ikincisi 24 üçüncüsü ise 22 günlük. hepsi birer gün arayla kafase düştüler...

ben karışık yem atmıştım ama aspur yem de var şimdi o zaman kafesi temizleyip aspur atayım...

3 4 gün daha dursunlar bence, babaları besler, murat demir daha dogrusunu söyleyecektir.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

işte ilk yavru 11 inde doğmuştu 25 günlük oldu ikincisi 24 üçüncüsü ise 22 günlük. hepsi birer gün arayla kafase düştüler...

ben karışık yem atmıştım ama aspur yem de var şimdi o zaman kafesi temizleyip aspur atayım...

anne ve baba vermezlerse ne kadar uzun kalırsa yanlarında yada kafesde o kadar hızlı ve saglıklı gelısıyor yavrular

3 4 gün daha dursunlar bence, babaları besler, murat demir daha dogrusunu söyleyecektir.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

anladım teşekkür ederim hocam... peki sizce gece üşümesinler düye yuvya koyayım mı yoksa kafeste mi kalsınlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:54 -->-> Daha önceki mesaj 12:51 --

anne ve baba vermezlerse ne kadar uzun kalırsa yanlarında yada kafesde o kadar hızlı ve saglıklı gelısıyor yavrular

peki hocaman çok teşekkür ederim. şimdilik kalsınlar o zaman biraz daha büyüsünler bir de annlerine hazırladığım şu hepimizin yaptığı yumurtalı havuçlu vs mamadan kafesin içine bir kac parça atayım mı yavrular için. yoksa sadece aspurmu vereyim..

arkadaşım yavruları ayırma benimtavsiyemenaz 40günü geçsin2gün önce38günlük yavruyu aldım yapamadı geri anne babanın yanına koydum anne biraz hırpadı yavruyu ama babasahipçıktı ve hemen doyurdu

verebılırsın yavrularada şimdiden alışsınlar mama ya

öyle yapayım o zaman hocam tamam. çok teşekkür edrim yardımın için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

arkadaşım yavruları ayırma benimtavsiyemenaz 40günü geçsin2gün önce38günlük yavruyu aldım yapamadı geri anne babanın yanına koydum anne biraz hırpadı yavruyu ama babasahipçıktı ve hemen doyurdu

peki hocaman öyle yapacam zaten teşekkürler sağolasın..

Fotograf yukleye bilirmisniz bnimde yavru varda ona gore bende ayircam kac gunluk oldugunu bilmiom tam

Fotograf yukleye bilirmisniz bnimde yavru varda ona gore bende ayircam kac gunluk oldugunu bilmiom tam

lzg0aJ.jpg

VyJgqZ.jpg

nGq51V.jpg

yavrular bunlar arkadaşım...

Maşallah çok tatlılar uzun bir ömürleri olsun inşallah biraz daha anneleriyle kalsınlar daha sağlıklı olurlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cok guzel bu sizin kitapliktan yaptiginiz kafes dimi cok guzeldi birde kuslar varken ve yuvaliklarini cekermisiniz

Geri