petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrular ne renk çıkabilir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hulk42 tarafından 29 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. hulk42

hulk42 New Member

Beğenileri:
    0
    İyi gunler yavrudan büyüttüğüm 8-9 aylık spangle mavi renkli dişi muhabbet kuşuma bir ay önce bir yasinda klasik yesil renkli bir erkek es aldim disimin gagasi bir haftadir kahverengilesmeye basladi bir hafta once yuvalik taktim yuvaliga simdilik bir ilgisi yok.
    Merak ettigim konu bunlarin yavrulari hangi renklerde cikabilir ustalar beni aydinlatabilirmi. Disinin rengi gök mavi sakallarda birer gok mavi nokta var kanat acik renk tuy uclari ve kuyruk beyaz

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İki fotoğraf ekleseydin çiftleri görsek iyiydi.
    Yavrular için renk tahmininde bulunmak için anne babanın atasını da bilmek lazım. Bazen çok ilgisiz renk ve mutasyonlar çıkabiliyor.
    Hayırlı üretimler olsun.

3. Ayşe KILIÇ
    Gizli

Aynen,renk konusunda atalarına çekebilirler.Size sürpriz olacak yani:)

4. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    benim yavrularım sürpriz oldu mesela.. mavi ve yeşil anne babadan beyaz bir yavrum var şuanda diğeri de babası gibi mavi oldu.

5. hulk42

hulk42 New Member

Beğenileri:
    0
    Gece yazdigim icin foto ekleyemedim birazdan ekliyorum disimin atalarini degilde kardeslerini gormustum ciftfaktor beyaz ve beyaz parcali mavi idi. Yesili petshoptan aldigim icin bilmiyorum yorumlar icin tesekkur ederim

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yavrunun ne renk cıkcagı beli olmaz dedelerindende alır

7. hulk42

hulk42 New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş