Karadeniz Pet

yavrular teker teker ölüyor yardım ltfn

tşkler mama ve vitaminlerini hiç eksik etmiyorum fakat yuva kontroünü çok yapıyodum artık günde 1 kere yapıcam tşkler anneyi nasıl dinlendiricem yuvadan çıkmıyorki

Pınar hanım geçmiş olsun öncelikle.. Kuşlarınızın temizliğini en az iki günde bir yapın. Ben şahsen suya elma sirkesi ekliyorum bir miktar Kafes tabanını çevresini telleri sprey ile temizliyorum

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Yuvalığı cıkartıp vitamin takviyesine devam edin mama takviyesinide haftada 2 gün olmak şartı ile verin. Kuşunuz tüyden çıktığı zaman yuvalığınızı takın ve sonuçları burada paylaşın emin olun başarıcaksınız.

Yuvalığı sökün çok tüy dökmüş kendine gelsin biraz. Vitamin desteği de şart

Yuvalığı cıkartıp vitamin takviyesine devam edin mama takviyesinide haftada 2 gün olmak şartı ile verin. Kuşunuz tüyden çıktığı zaman yuvalığınızı takın ve sonuçları burada paylaşın emin olun başarıcaksınız.

bebekler varken yapamam ama daha ufaklar büyük olan yeni tüylenmeye başladı

İnş ölmez onlar da

bebekler varken yapamam ama daha ufaklar büyük olan yeni tüylenmeye başladı

Zaten şuan için iş işten geçti ... Ölür yada büyür anne altında kuş kalmayınca direk yuvalığı sökersiniz .. Şu an için biraz daha bekleyin zaten

Problem anne de haya bir bitkin görünüyor annenin dinlenmesi lazim tüy kalmamış, yavrular için çok üzüldüm umarım bundan,sonra düzelir inşallah

Geri