petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrular UFak KAlıyor lütfen yardım!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ByNoName tarafından 4 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    Ben evde hobi amaçlı 1 çiftim var 2. kez yavru verdi ilk kulçkada 1 yavru 2.ci kuluçkada 3 yavru verdi yavrular anne ve babasından küçük çıkıyor ilk kuluçkadan çıkan yavru şuan 7 aylık kalem gibi kaldı annesiden babasından küçük babası çek annesi de çekoslavak kırığı gibi uzun umsu neyse sonraki yavrularda küçük şuan ne önerirsiniz mamalarını nasıl yapcaz ne verecez vitamin mama ne verecezde kuşlar babası annesi gibi büyük olacak lütfen yardım cı olun

2. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    fotoğraf koyabilir misin ?

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kanlarinda vardır yavrular çıkınca mama verin az daha irilesirler

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    mama ve vitamin takviyesi yapman lazım sadece yem le o kadarına dua et :) anne baba resmi ve yavruların resmini at görelim

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş