petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrular ve mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkecakil tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    değerli dostlar 3 adet yavrum var biri 17 günlük birisi 23 günlük diğeride 25 günlük. ben kuşlarımahergün mama veriyorum. bıldırcın yumurtası ve havuç. bir arkadaşım kuşlar büyüdükçe mamayı azalt dedi. anne yavrulara yem kussun dedi. acaba doğrumu? mamayı azaltayımmı

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    3 yavru icin hergün mama hazırlamanıza gerek yok zaten, 2 günde bir veya 3 günde bir verseniz yeterliydi..

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    mamanın zararı olmaz verebilirsiniz

4. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    yemin sağlıkları açısından daha iyi olacağını söyledi onu araştırıyorum forumda. ayrıca kabuksuz yem koysam yavrular yer mi

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    2 günge 3 günde bir versen yeterli yemde ver hep mamama olmaz kabuksuz yemi yuvadan atlayında ver kabukluyla karıştırıp kafesin tabanına ser

Sayfayı Paylaş