Karadeniz Pet

Yavrular yavaş yavaş büyüyor :)

Berkay SEVEN

Yeni Üye

Anne-Baba

Yuvalığın içindeki sarı şeyler dışkılarımı ?

Son düzenleme:
Evet onlar dışkıları , fakat bana yavrularınızın kafasında ki tüyler yeniliyor gibi geldi , babanın hiç yavruların kafasını kazıdığını gördünüz mü ? Bir süre kontrol edin ona göre babayı ayırın eğer anne yiyorsa tüyleri anneyi ayırın , ama öncelikle kontrol edin hemen uygulamayın.

herkeze çok teşekkür ederim ilk yavrularım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:41 -->-> Daha önceki mesaj 11:38 --

Evet onlar dışkıları , fakat bana yavrularınızın kafasında ki tüyler yeniliyor gibi geldi , babanın hiç yavruların kafasını kazıdığını gördünüz mü ? Bir süre kontrol edin ona göre babayı ayırın eğer anne yiyorsa tüyleri anneyi ayırın , ama öncelikle kontrol edin hemen uygulamayın.

yavrular daha 15 diğeri 13 günlük kafa tüyleri daha yeni yeni çıkmazmı çünkü babanın yada annenin yapıcağını sanmıyorum :) teşşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:41 --

Maşallah, hayırlı üretimler olsun..

teşekkürler levent abi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

Maşallah. sağlıklı şekilde büyüsünler.

işallah :) teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

sağolun :)

maşalahhhhh......

Rica Ederim , benim bir çok kez başıma gelmişti de o yüzden sizi de uyarmak istedim , kafası soyulmuş gibi durdu bana ama eğer anne babanın sağlam olduğunu düşünüyorsanız sürekli kontrol edin mama yapmayı da ihmal etmeyin , yavruların gelişimi daha iyi olur. Yuva içerisini de mümkünse yavrular çıkana kadar temizlemeyin yavrular çıktıktan sonra da yuva değişikliği veya yuva temizliği yapabilirsiniz.

maşallah kardeşim Allah inşallah benim gibi bekleyen üyelere de nasip eder :)

Rica Ederim , benim bir çok kez başıma gelmişti de o yüzden sizi de uyarmak istedim , kafası soyulmuş gibi durdu bana ama eğer anne babanın sağlam olduğunu düşünüyorsanız sürekli kontrol edin mama yapmayı da ihmal etmeyin , yavruların gelişimi daha iyi olur. Yuva içerisini de mümkünse yavrular çıkana kadar temizlemeyin yavrular çıktıktan sonra da yuva değişikliği veya yuva temizliği yapabilirsiniz.

çok teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:49 -->-> Daha önceki mesaj 23:48 --

maşallah kardeşim Allah inşallah benim gibi bekleyen üyelere de nasip eder :)

işallah en kısa sürede yavru alırsınız kuşlarınızdan :)

Geri