Karadeniz Pet

yavrular yuvadan atıldı ne yapmalı mıyım ?

cok ugrasıyorsunuz kuşlarla zara verene kadar bırakacaksın yanında attıysa yuvalıkdan baba bakar bır ıkı gun sonra ayırırsın ama senın yavrular zaten yem kırar artık dırek ayıra bılırsın

maşallah kuşların güzel.
benimle 3 yavru var yarın inşallah yuvadan çıkarlar...
albinos la takas düşünürmüsün ?
yanliş anlama ticaret falan yapıyorum sadece renk değişikliği olsun kafesde...

http://i.hizliresim.com/EE9Vjq.jpg

cok ugrasıyorsunuz kuşlarla zara verene kadar bırakacaksın yanında attıysa yuvalıkdan baba bakar bır ıkı gun sonra ayırırsın ama senın yavrular zaten yem kırar artık dırek ayıra bılırsın

yahu uğraşmıyorum ilk defa kuş besliyorum ve ilk defa yavru sahibi oldum be yapcağımı bilmiyorum ama anne yavruları gagalarken de kayıtsız kalamazdım ki. yavrular ve babayı ayırdım şimdilik yavrulara neşe geldi kafese tırmanıyorlar.

maşallah kuşların güzel.
benimle 3 yavru var yarın inşallah yuvadan çıkarlar...
albinos la takas düşünürmüsün ?
yanliş anlama ticaret falan yapıyorum sadece renk değişikliği olsun kafesde...

http://i.hizliresim.com/EE9Vjq.jpg

teşekkür ederim inşallah sizin kuşlarınızda kısa sürede çıkarlar yuvadan. ben ilk defa yavru sahibi oldum ilk göz ağrılarım o yüzden düşünmüyorum. başka kuluçkalara belki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:47 -->-> Daha önceki mesaj 23:54 --

arkadaşlar ben yavruları ve babayı ayrı kafese koydum ama yavruları beslemiyor onlarda hala yem kıramıyor ya da hazıra mı alıştılar da böyle davranıyorlar. baba sürekli ötüyor anne de öbür kafeste ötüyor karşılıklı. lütfen bilgili arkadaşlar ne artık son olarak ne yapmam gerektiğini söylesin. ne yavrulara kıyabiliyorum ne de eşlerin ayırdım diye ötmesine çünkü hiç ötmedikleri kadar ötüyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 10:47 --

dedım sana yavruları al elıne parmagını ısırsınlar anlarsın zaten yemı kırarmı kırmaz mı en basıt yontem :)

yavruları elime aldığımda bir şey yemeye çalışıyolar gibi eğer bu ısırmaksa ısırıyorlar :eek: ama ben ne yapcağımı şaşırdım şuan da.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 10:49 --

dedım sana yavruları al elıne parmagını ısırsınlar anlarsın zaten yemı kırarmı kırmaz mı en basıt yontem :)

merhaba bu yorumunuz şaka mı yoksa gerçekten durum böyle mi ? şuan 29 27 25 günlük yavruları annesi iki gündür dövüyor kafes tabanına aldım orda da kafasını vs kanattı bende babayla ayrı kafese aldım. ama yavrular ciddi anlamda ısırıyor ;) yani bunlar yem kırar mı şimdi ?

Maşallah bence ayır kusları baska kafese al annesi zarar verebilir kuslara

Geri