Karadeniz Pet

yavrular yuvadan atladilar:)

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
http://hizliresim.com/Ez5NWvrkadaslar yavrular atladi MASALLAH fakat yavruyu cok ta kotu degil ama dövdü bir kac kere vurdu sizce yavruları ayirayimmi asagidakiler yem kiriyor ama diğeri yuvalik kapisindaki (en büyük olan) yem kiramiyor ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Resim gözükmüyor, yenileyebilir misiniz?

____

Gördüm, merak etmeyin oda yem kıracaktır, alışmamış olabilir, yavrular dövüşmüyordur belki kendilerince oynaşıyor olabilirler...

Son düzenleme:
Dovusmuyorlar zaten anne biraz dövdü

Son düzenleme:
Ben yanlış anladım, olabilir takip edin anne vurmaya devam edecek mi? Eğer belli bir seviyeyi geçerse çok vurmaya devam ederse hepsi yem kırmayı öğrendikten sonra ayırbalirsiniz. Birde yuva ağzındaki ufaklık kırmayı kolay öğrensin diye yemliklere ve tabana aspur (sade kanarya yemi) koyun, hızlı öğrenecektir :)

Son düzenleme:
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 11:28 --

Ben yanlış anladım, olabilir takip edin anne vurmaya devam edecek mi? Birde yuva ağzındaki ufaklık kırmayı kolay öğrensin diye yemliklere ve tabana aspur (sade kanarya yemi) koyun, hızlı öğrenecektir :)

Dun yuvaliga normsl muhabbet kusu yemi dokmustum icerde kirmayi ogrendiler herhalde o ikisi:) digeride ogrenir yakinda bir artik yuvaligi yikiyayimmi

Dun yuvaliga normsl muhabbet kusu yemi dokmustum icerde kirmayi ogrendiler herhalde o ikisi:) digeride ogrenir yakinda bir artik yuvaligi yikiyayimmi

Şuan için yıkamayın belli bir süre bekleyin, Yavrular ayırmaya hazır ana geldikten sonra yıkayabilirsiniz... :)

Son düzenleme:
Onuda gözlemleyin bu şekilde belli bir süre yerde yatmaya devam ederse durumu iyiye gitmiyor olabilir (Soldaki kuşu kastettim)

Son düzenleme:
Bir şey olacağını zannetmiyorum, sağlıklı görünüyor... Ama yinede takip edin kötüye giderse durumu veterinere götürürsünüz

Son düzenleme:
Maşallah, öyle olduğuna sevindim, henüz yavrular yeni yeni öğreniyorlar... :)

Son düzenleme:
Biliyorum cok soru soruyorumozur dilerim ama artik bit ilaci sıkabilirmiyim?

Önemli değil burada bulunmamızın amacı bu, Kuşlarınızdan bitlenme şüphesi duymadığınız sürece sıkmayın aksi takdirde ilacın etkisi onlara zarar verebilir

Son düzenleme:
Rica ederim, İyi Günler... :)

Arkadaslar bir yavru nedense beni sevmiyor hemde benim en sevdigim yavru değerleri elime geliyor ve isirmiyorlar digeri neden boyle yapiyor annesinin onu dovmesini mi ogrendi acaba isirigi acitmiyor ama bu ilerde acitmayacagi anlamina gelmez korkuyorum yani

Geri