petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrular

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Küren tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Küren

Ahmet Küren New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar geçen gün yuvada yavru varken tekrar yumurtlama konusunda ismi geçen arkadaşlar bunlar işte:). Sizden gelen tavsiyeler üzerine hepsini ayırdım anne babalarından. En küçük yavruyu anne babasının kafesine koyuyorum arada kısa süreliğine babası besliyor ama kendisi de aspur yiyebiliyor.

[​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 17:39 --

Tabi birde bir tanesini kendime ayırıcam alıştırmak için sizce hangisini ayırayım.

2. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah hepsi birbirinden güzeller. İlk fotoda ortadakinin çok beğendim erkekse onu ayirin derim. Erkek değilse ilk fotoda en baştaki kuşta çok güzel. Ankaradaysaniz satin almak isterim bu ara kus ariyodum zaten :D

3. Damla Durak

Damla Durak New Member

Beğenileri:
    0
    Maaşallah :)
    Ortadaki mubiş çok güzelmiş

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. Ahmet Küren

Ahmet Küren New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolun hocam. Bende o ikisi arasında kararsızım ilk fotoda ortada olan kuş ikinci fotoda ilk sırada. Ama benim gönlüm daha çok ilk fotoda ilk sırada ikinci fotoda ikinci sırada olan kuşta rengi mavi yeşil arası. Kuşlar erkek mi yoksa dişi mi daha henüz karar veremedim biraz daha büyüsünler danışmak için siteye yüklüycem fotolarını. Bu arada Ankara'dayım ama bir tanesini kendime ayırıp diğer ikisini arkadaşlara vericem söz verdim:) Ama annesi tekrar kuluçkada eğer kısmet olur da yavrular çıkarsa hala kuş arıyor olursanız bir tanesini size ayırırım:)

5. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Çok sevinirim. Çok güzel renkleri var. Petshopta gördüğüm kuşu almazsam kuslariniza talibim mutlaka ayirin güzel bi erkek :) bu arada ikinci fotoda ikinci siradaki kus erkek. Çokta tatli maşallah :)

6. Yusuf ŞANLI

Ikinci foto en sagdakine bayildim bende renkleri hepsinin harika bence 3 unude kendinize ayirin :)

7. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Bencede arkadaslariniza diğer yavrulardan verirsiniz :) tekini eğitim diğerlerini ese atin :D

8. Ahmet Küren

Ahmet Küren New Member

Beğenileri:
    0
    Valla bu gidişle öyle olacak herhalde ilk göz ağrısı bunlar verilmiyor. Arkadaşlara söz vermiştim 2 tanesini olmadı onlara 2 tane yeni yavru kuş alıp bunları kendime bırakıcam ama 2 çiftte büyük var toplamda 7 kuş olacak o da çok fazla evde gibi geliyor bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

Gidişat onu gösteriyor:)

9. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlar satlık mı ? Satılık ise hangi il ?

10. Ahmet Küren

Ahmet Küren New Member

Beğenileri:
    0
    Yok hocam satılık değil verebilirsem 2 tanesini söz verdiğim arkadaşlara vericem ama muhtemelen kıyıp veremiycem hepsi bende kalacak:)

11. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Okudum, şanssızlığıma ağlıyorum şuan :D Tam aradığım renkte yavrular. Tavsiyem bir dişi bir erkek ayırman. Erkeği ister evcilleştir ister damızlık yap ama dişiyi kesin damızlık yap derim yoksa pişman olursun. 1. fotodaki ortadaki ve sağdaki ikizini kendine ayır derim. Ortadakini özellikle ;) Damızlık ayırmak önemli.

12. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    dişiyi satıyorsan talibim dostum :)

13. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Bunlara kiyilirmi abi ya forumda kaç kişi var bunlara sahip olmak isteyen yapma etme :)

14. Ahmet Küren

Ahmet Küren New Member

Beğenileri:
    0
    Dediğim gibi bu gidişle hepsi bende kalacak evdekiler de haklı olarak çıldıracak evde 7 muhabbet kuşu 3 tane de hint bülbülü var bu kuşların annesi de yine kuluçkada.

15. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Kuluçkadakilerde boyle olursa talibim abi diyim :D

16. Ahmet Küren

Ahmet Küren New Member

Beğenileri:
    0
    Karar verilmiştir hafta sonu ulus'a gidip 2 tane yavru alıyorum onları arkadaşlara veriyorum bunlarda bende kalıyor:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

Söz sana ayırıyorum bir tane:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Yok hocam satılık değilller inşallah diğer kuluçkaya

17. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Vasiflilarindan olsun abi :D

Sayfayı Paylaş