Karadeniz Pet

Yavruları anne öldürüyor yardım

sampiyon33

Meraklı Üye
Selamın aleyküm beyler;

anne ilk yavruyu cok güzel besliyor 2. Yavruyuda öyleydi ama 3.yavruyu yumurtadan cıkartırken kıcını parcalamıs öldürmüş az önce baktım 2.yavruda ölmüş daha 2 yumurta var ama ilk yavruda gitcek diye korkuyorum ne güzel giderken bi anda öldü yavrular

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

Güncelllll++++++++++++++

Pis huylu kusa denk gelmissin malesef

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anneyi ayır baba bakar yoksa tümü gidecektir baba girip çıkıyormu yuvaya ilgiliyse anneyi ayır en azından şansını denersin benim erkek bakıyordu yavruya yem kusuyordu

Selamın aleyküm beyler;

anne ilk yavruyu cok güzel besliyor 2. Yavruyuda öyleydi ama 3.yavruyu yumurtadan cıkartırken kıcını parcalamıs öldürmüş az önce baktım 2.yavruda ölmüş daha 2 yumurta var ama ilk yavruda gitcek diye korkuyorum ne güzel giderken bi anda öldü yavrular

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

Güncelllll++++++++++++++
Stres olmuş olabilir. Sürekli bakıp rahatsız ediyorsan yapabilir. Ya da rahatsız edecek şekilde gürültü varsa maalesef olabiliyor. Geçmiş olsun.

Geri