petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavruları anne öldürüyor yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve sampiyon33 tarafından 23 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
    Selamın aleyküm beyler;

anne ilk yavruyu cok güzel besliyor 2. Yavruyuda öyleydi ama 3.yavruyu yumurtadan cıkartırken kıcını parcalamıs öldürmüş az önce baktım 2.yavruda ölmüş daha 2 yumurta var ama ilk yavruda gitcek diye korkuyorum ne güzel giderken bi anda öldü yavrular

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:11 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

Güncelllll++++++++++++++

2. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    Pis huylu kusa denk gelmissin malesef

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    anneyi ayır baba bakar yoksa tümü gidecektir baba girip çıkıyormu yuvaya ilgiliyse anneyi ayır en azından şansını denersin benim erkek bakıyordu yavruya yem kusuyordu

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Stres olmuş olabilir. Sürekli bakıp rahatsız ediyorsan yapabilir. Ya da rahatsız edecek şekilde gürültü varsa maalesef olabiliyor. Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş