petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavruları Ayırmalımıyım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih Köle tarafından 22 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    merhabalar. 12 - 14 nisan doğumlu kuşlarım var şuan yuvadan atladılar. başka bir kafese almalı mıyım kuşları. çünkü baba ve anne ile didişmeye başladılar.

ayrıca anne tekrar yumurtladı 14 nisan doğumlu atlamadı diye bakmamıştım o ara yumurtaları bırakıvermiş. sizce ne yapmalıyım. bu kadar çabuk 2. kuluçkayı beklemiyordum mamaların etkisi olmuş her hal de ama sizlerin yorumlarını da almak isterim.

Yavruların cinsiyetleri nedir acaba ?

#1 Fatih Köle, 22 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 22 Mayıs 2015
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Ayırmanız en doğrusu bence.

3. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Ben bu haldeyken aldım başka kafese anne baba başa Kalsın diye yem kırıyorsa alışır zaten 2. Kuluçka Dönemi'ni merak ediyorum bende nasıl olmuş kısa zamanda

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş