Karadeniz Pet

yavruları beslemiyor

yusufkral

Onursal Üye
arkadaşlar yavrular 30 günlük oldular en büyük yavru 3-4 defa gördüm yem kırıordu yuvadan atladı şimdi 2-3 gündür atlayalı kursagı boş yere yem serdim yemiyor anneside bakmıyor yuvaya koydum dışarı cıkması için kızıyor ne yapmam lazım kendim besledim bundan önceki 1 yavruyu boldu öldü :( o yüzden elle beslemeyede korkuyorum neden yam yemiyordu nasıl cözerim bu sorunun

Hocam kusu annesının yanına koy ıllakı besler onu

benım zıpır yuvadan atladı annesıni kasımaya baslamıstı baba dövdü hemen ayırdım kendi ögreniyor aç kalınca :D

benım zıpır yuvadan atladı annesıni kasımaya baslamıstı baba dövdü hemen ayırdım kendi ögreniyor aç kalınca :D

dün aldım kada yem serdim 10-11 tane kırdı yedi ondan sonra yemedi şimdi kursana baktım eledim hiç yem yok normalmi bu diyyer büyük yetişkin velilerine baktım onlarınkide oyle yem yok gibib büyünce böylemi oluyorki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:22 --

@Levent ACAR abi baba bakmayı gaga darbeleri vuruyor arzalı bir baba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:26 -->-> Daha önceki mesaj 12:25 --

@Gökhan Naçar koydum hayvan kendisini yuvadan dışarı korkudan bara bara kactı zavalım

arkadaşım hangi ildesin?
İstanbul'daysan getir yavrularını bana.Bende ki anne kuş başka yavrularıda besliyor.seninkileri de büyütürüz.

imzadada belirtim gibi ankaradayım ben yavru maşallah büyük yem yemiyor tüyleri tam cıkmış kelik felan yokta yine saol lasın

imzadada belirtim gibi ankaradayım ben yavru maşallah büyük yem yemiyor tüyleri tam cıkmış kelik felan yokta yine saol lasın

rica ederim.Resimde gördüm tabi ama angaralı olup ta başka ilde olma ihtimalinde olabilir sonuçta.(Benim gibi):)

Geri