petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavruları beslemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    arkadaşlar yavrular 30 günlük oldular en büyük yavru 3-4 defa gördüm yem kırıordu yuvadan atladı şimdi 2-3 gündür atlayalı kursagı boş yere yem serdim yemiyor anneside bakmıyor yuvaya koydum dışarı cıkması için kızıyor ne yapmam lazım kendim besledim bundan önceki 1 yavruyu boldu öldü :( o yüzden elle beslemeyede korkuyorum neden yam yemiyordu nasıl cözerim bu sorunun

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam kusu annesının yanına koy ıllakı besler onu

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Aspur koyabilirsin kafes tabanına kırması daha kolay.
    Babanın beslemesi lazım kafes içinde.

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    benım zıpır yuvadan atladı annesıni kasımaya baslamıstı baba dövdü hemen ayırdım kendi ögreniyor aç kalınca :D

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    dün aldım kada yem serdim 10-11 tane kırdı yedi ondan sonra yemedi şimdi kursana baktım eledim hiç yem yok normalmi bu diyyer büyük yetişkin velilerine baktım onlarınkide oyle yem yok gibib büyünce böylemi oluyorki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:22 --

@Levent ACAR abi baba bakmayı gaga darbeleri vuruyor arzalı bir baba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:26 -->-> Daha önceki mesaj 12:25 --

@Gökhan Naçar koydum hayvan kendisini yuvadan dışarı korkudan bara bara kactı zavalım

6. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşım hangi ildesin?
    İstanbul'daysan getir yavrularını bana.Bende ki anne kuş başka yavrularıda besliyor.seninkileri de büyütürüz.

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    imzadada belirtim gibi ankaradayım ben yavru maşallah büyük yem yemiyor tüyleri tam cıkmış kelik felan yokta yine saol lasın

8. falinak

falinak New Member

Beğenileri:
    0
    rica ederim.Resimde gördüm tabi ama angaralı olup ta başka ilde olma ihtimalinde olabilir sonuçta.(Benim gibi):)

Sayfayı Paylaş