petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavruları o Mu ???? cevaplar içeride :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mubiş5 tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar çiftimi aldığımda yuvalıklarında bir adet yumurta vardı onu almadık çifti eve getirdim 1 ay sonra geri geldim bir tane yavru kuş alım daha yeni doğmuş tüyleri çıkmış kuyruğu biraz kısa (uzuyor :D ) eve getirdiğimden beri birbirlerine bağrışıyorlar sonra çifti ve yavrusu aynı kafese getirdim ve karşılaştırdım yavrusunun yeşil tarafı ve kafa tipi erkek kuşuma benziyor dişi kuşununda kanadı göğüsü,ayağı benziyor neyse 15 dk sonra kafese baktım erkek ve dişi yavrunun kafasını kaşıyor yavru kuş bunların yavrusu olabilirmi :D

2. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Olabilirde olmayabilirde resim varmı resim :)

3. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    Kendi yavruları olmasa bile kuşlar yavru özleminden dolayı ilgi gösterebilirler.

Sayfayı Paylaş