petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavruları yuvalıktan almak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve altokkk tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. altokkk

altokkk New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba;
    benim kafesteki yavruluk biraz yüksekte kalıyor.. anne yavruları kafesten attığnda yavrunun düşüp sakat kalma htimali var... yavrularım şu anda 1 aylık.. yavruları ben kendim çıkarıp kafesin tabanına koysam eğer anne bakarmı? yada bir sakıncası olurmu? çünkü bugün yarın yuvalıktan atacak ve gerçekten sakat kalabilirler düşüp..
    yardımlarınızı bekliyorum

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kafes çok mu büyük ki?
    Ayrıca 1 aylık yavru uçar yahu.. :)
    Düşse de yumuşak iniş yapar dert etmeyin bence..

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    30 gunlukse ayir yavruyu ayri kafesin tabanina karisik yem koy. Babaya bakip ogrenir. Yavrulari annenin kafes tabanina koymaniz kafesi kiskanmasina neden olabilir.

4. altokkk

altokkk New Member

Beğenileri:
    0
    benim 3 yavrunun 2 sinde az gelişmişlik var... biri tamamen tüylendi ama diğerleri tam değil....
    dün gelişmemiş olanlardan bi tanesini atmış mesela ve attığıyla hiç ilgilenmiyor...yada tabana gazete kağıdının altına pamuk koymak geçiyo aklımdan

Sayfayı Paylaş