petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrularım 2 haftalık oldu.. yardım edermisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Engin CÖMERT tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Engin CÖMERT

Yavrularım 4 adet ve 2 haftalık oldular. Kafes yatak odamda durmakta ve şu ana kadar annenin yavruları atması korkusu nedeniyle hiç yuvayı temizlemedim. Çok fazla koku yapmaya başladı ve kuşların sağlığına zarar verirmi bilmiyorum. Acaba yuva temizliğini nasıl yapacağıma dair bana yardımcı olurmusunuz.

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Yuva temizligini yapmaniz gerek gerek anne ve baba gerekse yavrularin sagligi icin temizleyin.hastalik kapabilirler mantar olurlar

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    anne yuvadan çıkıca çabucak içindeki pisliği temizleyip.bir parça hamster talaşı atabilirsiniz

4. Engin CÖMERT

teşekkür ederim.

5. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynı durum bendede söz konusuydu, yavrular 4 tane,15 günlükken bende yavruları usulca alıp acele bi şekilde yuvalığı kazıyıp biraz talaş serdim yavruları geri koydum hemen , belki yanlış bi uygulama bilmiyorum ama şuanda herşey yolunda çok şükür

Sayfayı Paylaş