Karadeniz Pet

Yavrularım Büyüyor :)

• Konbuyu başlatan Mehmet GÜNEY
  • Başlangıç tarihi
Maşallah :)

Maşallah Mehmet usta Allah nazarlardan saklasın ama pek eline alma bence ..Tam tüylendiklerinde tekrar foto bekliyoruz haberin ola :)

maşaallah...ALLAH nazardan saklasın mehmet dede :D gerçekten de torun başka mı oluyor ? :D biz daha bizimkilerin gözüne bakıyoruz çiftleşsinler diye...ne diyelim imrendim size...ALLAH büyüdüklerini ve yem kırdıklarını görmeyi de nasip etsin size...

Maşallah çok tatlılar allah uzun ömürler nasip etsin :)

Maşallah allah nazarlardan saklasın :) darısı benim çift kuşlarun başına :)

Maşallah Mehmet usta Allah nazarlardan saklasın ama pek eline alma bence ..Tam tüylendiklerinde tekrar foto bekliyoruz haberin ola :)

Eyvallah saol serkan ustam fazla almıyorum ilk defa resimlerini cekmek için aldım bi tüylensinler hemen eklicem ustam :) ...

maşaallah...ALLAH nazardan saklasın mehmet dede :D gerçekten de torun başka mı oluyor ? :D biz daha bizimkilerin gözüne bakıyoruz çiftleşsinler diye...ne diyelim imrendim size...ALLAH büyüdüklerini ve yem kırdıklarını görmeyi de nasip etsin size...

saol abi allah razı olsun valla torun bi başka oluyo ya hergün eve gelir gelmez hemen gidip konturol ediyorum girmişler koyun koyuna cik cik ötüyolar :) Allah daha iyilerini nasip etsin abi...

maşallah mehmet bey yem kırdıklarını görürsünüz inşallah bi an benim yavrularım aklıma geldi sabrın sonu selamettir