petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrularım çarpık ayak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur Çağlar tarafından 26 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Onur Çağlar

Beğenileri:
    6
    Arkadaşlar hint bülbüllü çiftim yavrularını çıkardı ama yavruların ikisinin de ayağında sorun var bana yardımcı olun lütfen [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

Arkadaşlar cevap verin. Levent Abi nerdesin Abi yardımcı olurmusun

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Keşke daha önceden fark etseydin. Şu saatten sonra düzelme sağlaman mümkün değil. Sünger veya bilezikli tedaviyi 10 günlükken filan başlatmak gerekiyor en geç. Fotoğraftan da bir şey anlaşılmıyor ama sıkıntı büyük gibi durmuyor?

3. Onur Çağlar

Beğenileri:
    6
    Oh be abi nerdesin abi kimse cevap vermiyor abi bir de kuşlarım normalde bu yaşlarda uçuyorlardı ama bu iki yavrum uçamıyor sence bu ayaklardan dolayı mı ?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Ben hint bülbülünden anlamam ama uçamama problemi ayak rahatsızlığına bağlı değildir. Kanatlarında sorun olabilir. Kanat tüyleri tam mı acaba?

5. Onur Çağlar

Beğenileri:
    6
    Aynen abi yavruların kanatları tam ben biliyorum ama uçamıyorlar

Sayfayı Paylaş