Karadeniz Pet

yavrularım öldü:(

• Konbuyu başlatan semramehmet
  • Başlangıç tarihi
S

semramehmet

Guest
Muhabbet kuşum 3 tane yumurta yapti bu daha ilk yumurta yapısı ve iki yumurtasindan yavru çıktı ama anlamadigim bi sebepten dolayı yavruları ölü gördüm sanki ezilmiş gbi ler kuşum hala 3 yumurtanın üstünde ne yapmam gerek

sadece ölü hayvanları kuş yumurtadan kalktığı bir ara al. kuşları rahatsız etme sakın rahatsız oldukları için yavrulara zarar vermiş olabilirler

Ölen yavruları alın bu donem hep ölüyor yavrular ben de iki kuluçkadan sadece Bir yavru alabildim. Soğuğa bağlıyorum ben. Ölen yavrular hep düz olur. Yavrular çok esnek ezilmeye bağlı olduğunu sanmıyorum

yuvalık kücük ise büyünü al

Yuvaligim standart yuvalık ölçüsünde kardeşim anlamadım neden böyle oldugunu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

sadece ölü hayvanları kuş yumurtadan kalktığı bir ara al. kuşları rahatsız etme sakın rahatsız oldukları için yavrulara zarar vermiş olabilirler

Ölen yavruları aldım yuvadan son yumurtanın üstünde suan kusum

İlk kuluçkası ve acemı olduğu için ezmiş olabilir üstüne çok yattıgndan ezilmiştir aynı durum daha ônce benimde başıma geldi.

Ölen yavruları alın bu donem hep ölüyor yavrular ben de iki kuluçkadan sadece Bir yavru alabildim. Soğuğa bağlıyorum ben. Ölen yavrular hep düz olur. Yavrular çok esnek ezilmeye bağlı olduğunu sanmıyorum

Kaloriferi dairede beslediği m için soğuktan olduğunu sanmıyorum ama hiç bir anlam vermedim çok üzüldüm

Geri