petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrularım öldü:(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve semramehmet tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. semramehmet

Muhabbet kuşum 3 tane yumurta yapti bu daha ilk yumurta yapısı ve iki yumurtasindan yavru çıktı ama anlamadigim bi sebepten dolayı yavruları ölü gördüm sanki ezilmiş gbi ler kuşum hala 3 yumurtanın üstünde ne yapmam gerek

2. hasta8

hasta8 Guest

yuvalık kücük ise büyünü al

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    sadece ölü hayvanları kuş yumurtadan kalktığı bir ara al. kuşları rahatsız etme sakın rahatsız oldukları için yavrulara zarar vermiş olabilirler

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Ölen yavruları alın bu donem hep ölüyor yavrular ben de iki kuluçkadan sadece Bir yavru alabildim. Soğuğa bağlıyorum ben. Ölen yavrular hep düz olur. Yavrular çok esnek ezilmeye bağlı olduğunu sanmıyorum

5. semramehmet

Yuvaligim standart yuvalık ölçüsünde kardeşim anlamadım neden böyle oldugunu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

Ölen yavruları aldım yuvadan son yumurtanın üstünde suan kusum

6. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    İlk kuluçkası ve acemı olduğu için ezmiş olabilir üstüne çok yattıgndan ezilmiştir aynı durum daha ônce benimde başıma geldi.

7. semramehmet

Kaloriferi dairede beslediği m için soğuktan olduğunu sanmıyorum ama hiç bir anlam vermedim çok üzüldüm

Sayfayı Paylaş