petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrularım ölüyor lütfen yardım edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Orhan Candaş tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Orhan Candaş

Arkadaşlar muhabbet kuşlarımdan daha önce 2 yavru aldım ve sağlıklı büyüttüler. 2. Batımda 5 yumurta yapmıştı ve 4 ü cıkmıstı dün yuvalıga baktığımda büyük yavrulardan birisi ve en son cıkan yavrunun öldüğünü gördüm kursakları doluydu. Neden olabilir? Son iki gündür mamalarına buğday nişastası koydum acaba ondan mı ? Bir de ana baba perişan haldeler. Bu yavruları büyütürletse yada ölürse yavrular ayırıp dinlendîrmeyi düşünüyorum sizce mantıklımı ?

2. Yusuf ŞANLI

Bugdayin hazmetmesi zor oldugundan kuslarda skintiya yol acmis olabilir kuslarin durumu kotuyse yawrular buyunce yuvaligi bi sure cikarmanizda fayda var

3. Celalettin TOPAL

yuvalığı kaldırım kuşlarıda ayırın aynı yerde dınlendırmeyın

Sayfayı Paylaş