Karadeniz Pet

Yavrularım yem kıramıyor

furkanesmeli

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 3 adet yavrum var yumurtadan çıkalı 1 ayı geçti yem yemiyorlar hala işin kötü tarafı annede beslemiyor artık ayırdım kafeslerinde mama ve kabuksuz yem var fakat kursakları boş endişeleniyorum yardım edin lütfen ne yapabilirim.

Tam olara kacar gunlukler aspur dal dari verdiniz mi yemleri kafes tabanina koydunuz mu hic mi yem kabugu yok babayi yavrularinin oldugu kafese koyun babadan ogrensinler

En büyük olan 04/01 de çıktı 2 ay oldu neredeyse babasını koyuyorum vuruyor yavrular ona aspur diye kast ettiğiniz kanarya yemiyse oda var yemlikte kabuksuz yemler kafesin tabanında

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En büyük olan 04/01 de çıktı 2 ay oldu neredeyse babasını koyuyorum vuruyor yavrular ona aspur diye kast ettiğiniz kanarya yemiyse oda var yemlikte kabuksuz yemler kafesin tabanında

Kucuk degiller hic mi yem eksilmiyor

Kursaklarına bakıyorum bomboş yemliğe kafasını sokmuş gördüm akşam dışarıya atıyordu yemleri kafesin tabanına

Kafes tabanina aspur ve daldari koyun yumurta mamasi yapin kac gundur ayrilar ebeveynlerinden

2 gündür ayrılar dişi bakmıyor zaten artık beslemiyor

2 gündür ayrılar dişi bakmıyor zaten artık beslemiyor

Yeniden yumurta yavru yapacak nesine baksin buyumusler cok bile kalmislar 30 gun olunca ortalama kafeste durdurmazlar sizinkiler 49 gun olmus

Nasıl öğrenecekler peki açlıktan falan birşey olmasın mazallah