petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrularım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer albayrak tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ömer albayrak

İki tane yavru kusum var daha yeni yeme düştüle mavişi mî alalı bi ay oldu bana baya alıstı kulagmla burnmla falan oynuyo çimen de geleli iki gün. Oldu elimdn ucmuo öle duruyo alışması çok kolay olcak eminim. Ama ikisi birbirini görse benden sogurlar mı ikisinide ayrı kafeslerde ve ayrı odalarda tutuyorum şuan ikîsini yan yana getirip ilgilensem sonra tekrar ayrı kafeslere koysam nolur

2. Selahattin GÖKTAŞ

ikisini de kendinize alıştırdıktan sonra aynı odaya koyabilirsiniz biraz soğuyabilirler ama size yinede alışkın olurlar.

3. Ömer albayrak

Ne yapmam lazım hergn ikisinle aynı anda ilgilensem bi iki saat anra ayırsam olmaz mı

4. Selahattin GÖKTAŞ

valla size alışmadan birbirlerine alışırlarsa sizi hiç takmazlar... birbirlerini hiç görmesinler bence.

5. Ömer albayrak

6. Selahattin GÖKTAŞ

ama tabi daha deneyimli arkadaşların yorumları daha sağlıklı olur biraz bekleyin yazarlar inşallah.

7. Ömer albayrak

Bekliorm. Ya benm düşüncem ikisylede cok ilgilncem aynı zamnda ilglencm ikiside daha yavru bilmrum tabi sadece düşnce

8. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    İkisi ile aynı anda.ilgilendiğiniz takdirde sorun olmaz fakat kuşların birbirlerine alışmamış olması lazım :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşların bir tanesi alışınca size, beraber uçtukları için diğerinin de alışması kolay olacaktır.

10. Ömer albayrak

Yorumlariniz icin tesekkur ederim

11. Ömer albayrak

konuşmalarını etkiler mi ve aynı kafeste dursalr nolur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

konuşmalrını etkilr mi aynı kafeste olsalr nolur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

yardım ?????????????????

12. Emre TURAN

Arkadaşlar zaten söylemişler ama ben şöyle toparlayım; önce ayrı ayrı size alışmaları gerekiyor. Mümkünse birbirlerini çok görmelerine izin vermeyin. Ayrı ayrı alıştırdıktan sonra aynı kafese atabilirsiniz. İkisi de sizden asla soğumayacaktır. Ama şimdiden birbirlerine alışırlarsa bir daha asla size alışmazlar. Hayırlı olsun.

13. Ömer albayrak

birisi bana alışık zaten o hep yanımda olcak oda o yüzden yanımda olcak sorun olur mu ve konuşmalarına bi etki olur mu?

14. Emre TURAN

Merak etmeyin. Olmaz.

15. Ömer albayrak

Konusmalrini etkilemz yani bana da alisirlar demi biri alisik zaten de sogumzlar insaallah

Sayfayı Paylaş