Karadeniz Pet

Yavrularım

• Konbuyu başlatan Ömer albayrak
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ömer albayrak

Guest
İki tane yavru kusum var daha yeni yeme düştüle mavişi mî alalı bi ay oldu bana baya alıstı kulagmla burnmla falan oynuyo çimen de geleli iki gün. Oldu elimdn ucmuo öle duruyo alışması çok kolay olcak eminim. Ama ikisi birbirini görse benden sogurlar mı ikisinide ayrı kafeslerde ve ayrı odalarda tutuyorum şuan ikîsini yan yana getirip ilgilensem sonra tekrar ayrı kafeslere koysam nolur

ikisini de kendinize alıştırdıktan sonra aynı odaya koyabilirsiniz biraz soğuyabilirler ama size yinede alışkın olurlar.

Ne yapmam lazım hergn ikisinle aynı anda ilgilensem bi iki saat anra ayırsam olmaz mı

valla size alışmadan birbirlerine alışırlarsa sizi hiç takmazlar... birbirlerini hiç görmesinler bence.

ama tabi daha deneyimli arkadaşların yorumları daha sağlıklı olur biraz bekleyin yazarlar inşallah.

Bekliorm. Ya benm düşüncem ikisylede cok ilgilncem aynı zamnda ilglencm ikiside daha yavru bilmrum tabi sadece düşnce

İkisi ile aynı anda.ilgilendiğiniz takdirde sorun olmaz fakat kuşların birbirlerine alışmamış olması lazım :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşların bir tanesi alışınca size, beraber uçtukları için diğerinin de alışması kolay olacaktır.

konuşmalarını etkiler mi ve aynı kafeste dursalr nolur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

konuşmalrını etkilr mi aynı kafeste olsalr nolur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

yardım ?????????????????

Arkadaşlar zaten söylemişler ama ben şöyle toparlayım; önce ayrı ayrı size alışmaları gerekiyor. Mümkünse birbirlerini çok görmelerine izin vermeyin. Ayrı ayrı alıştırdıktan sonra aynı kafese atabilirsiniz. İkisi de sizden asla soğumayacaktır. Ama şimdiden birbirlerine alışırlarsa bir daha asla size alışmazlar. Hayırlı olsun.

birisi bana alışık zaten o hep yanımda olcak oda o yüzden yanımda olcak sorun olur mu ve konuşmalarına bi etki olur mu?

Geri