Karadeniz Pet

yavrularımı eğitme girişimi

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
arkaşaslar hatırlarsınızki kuşlarımın yavrusu olması için çok uğraşmıştım ve şimdi allaha şükürki üç yavru aldım 1.5 aylık oldular ve artık onları eğitmek istiyorum cinsiyetlerinden henüz emin değilim ama biri erkek ikisi dişi gibime geliyor okuduğum yazılarda dişi kuşlarında konuştuğu söyleniyor ama erkek kuşlar kadar kolar olmadığı yazıyor ben dişi kuşumun birini eğitmek istiyorum şimdi ne benim ne yapmam gerekiyor arkadaşlar bilen herkezden yardım bekliyorum. :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:09 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

yardımcı olabilecek kimse yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

yavrularımın resmlerinide yükleyeyim cinsiyet ırk tür hakkında da bilgi verirseniz sevinirim

arkaşaslar hatırlarsınızki kuşlarımın yavrusu olması için çok uğraşmıştım ve şimdi allaha şükürki üç yavru aldım 1.5 aylık oldular ve artık onları eğitmek istiyorum cinsiyetlerinden henüz emin değilim ama biri erkek ikisi dişi gibime geliyor okuduğum yazılarda dişi kuşlarında konuştuğu söyleniyor ama erkek kuşlar kadar kolar olmadığı yazıyor ben dişi kuşumun birini eğitmek istiyorum şimdi ne benim ne yapmam gerekiyor arkadaşlar bilen herkezden yardım bekliyorum. :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:09 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

yardımcı olabilecek kimse yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

yavrularımın resmlerinide yükleyeyim cinsiyet ırk tür hakkında da bilgi verirseniz sevinirim

Bende erkek var konuşturduğum halada konuşuyor dişi deneyimim olmadı ancak erkeklere 1 ilgi gösteriyosan dişiye3 göstermen lazım çok daha zor konuşmaları ama düzenli ilgi ile konuşturabilirsin tek cevbı ilgi yani dostum çocuk bakar gibi çocukla ilgilenir gibi ilgilenmen lazım

sürekli onlarla ilgileniyorum zaten şimdi birde ayrı kafese koymam lazım demi eğitebilmem için

biliyorum saolun şimdi ballı krekeryapıyorum ona bakalım alıştırmaya calışıcam

kendim yapıyorum ben yemimide kendim yetiştiriyorum bayılıyorlar

ben kendim yapıyorum krekerlerimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

bu resimdeki kuşunuz erkekmi dişimi

Geri