petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrularımı eğitme girişimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 23 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

arkaşaslar hatırlarsınızki kuşlarımın yavrusu olması için çok uğraşmıştım ve şimdi allaha şükürki üç yavru aldım 1.5 aylık oldular ve artık onları eğitmek istiyorum cinsiyetlerinden henüz emin değilim ama biri erkek ikisi dişi gibime geliyor okuduğum yazılarda dişi kuşlarında konuştuğu söyleniyor ama erkek kuşlar kadar kolar olmadığı yazıyor ben dişi kuşumun birini eğitmek istiyorum şimdi ne benim ne yapmam gerekiyor arkadaşlar bilen herkezden yardım bekliyorum. :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:09 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

yardımcı olabilecek kimse yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:13 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

yavrularımın resmlerinide yükleyeyim cinsiyet ırk tür hakkında da bilgi verirseniz sevinirim

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Bende erkek var konuşturduğum halada konuşuyor dişi deneyimim olmadı ancak erkeklere 1 ilgi gösteriyosan dişiye3 göstermen lazım çok daha zor konuşmaları ama düzenli ilgi ile konuşturabilirsin tek cevbı ilgi yani dostum çocuk bakar gibi çocukla ilgilenir gibi ilgilenmen lazım

3. tarçın ve şaşkın

sürekli onlarla ilgileniyorum zaten şimdi birde ayrı kafese koymam lazım demi eğitebilmem için

4. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    evet ama ayrı kafeslede sınırlı değil bide birbirini duymayacak odalara alın o ayrı kafesleri

5. tarçın ve şaşkın

biliyorum saolun şimdi ballı krekeryapıyorum ona bakalım alıştırmaya calışıcam

6. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    43
    ev yapımı bilmiyorum hazır aldıklarımdan biliyorum bayılıyorlar kolay gelsin :)

7. tarçın ve şaşkın

kendim yapıyorum ben yemimide kendim yetiştiriyorum bayılıyorlar

8. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Hazir balli kraker vermeyin kusa hazirlarda bal yerine yspistirici kullaniyorlar

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

9. tarçın ve şaşkın

ben kendim yapıyorum krekerlerimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

bu resimdeki kuşunuz erkekmi dişimi

10. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Erkek

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş