Karadeniz Pet

Yavrularımın oyunları :)

g0rky06

Onursal Üye
Onlarda kendi capında egleniyor işte :D

Uzun eşşek oynarlarkene :
20140910_185046.jpg

Altta kalanın canı cıksın oynarlarken :
20140910_185322.jpg

Buda kardeş selfiesi :D
20140910_185405.jpg

abi onlardan hangisi erkek erkek varsa satıyomusun ???????????

lutfen satacagını dusundugun zaman verebilirsin bana saglıklı olsun artık o yeter malıyetı neyse verebılırım hatta eş tutarsa onuda alabilirim satacagın zaman lutfen haber verebılırsın abı :D

lutfen satacagını dusundugun zaman verebilirsin bana saglıklı olsun artık o yeter malıyetı neyse verebılırım hatta eş tutarsa onuda alabilirim satacagın zaman lutfen haber verebılırsın abı :D

Ben bunlara gozum gibi bakiyorum hergun ozel mamalar vitaminler 1 kutu bira mayasi veriyorum 1 ayda :) surekli konusup elime alistiriyorum o yuzden pek kopamiyorum :)

Hayırlı olsun. Maşallah çok tatlılar. Güle güle besle

Altta kalanın canı çıksına çok güldüm :D hayırlı olsun

off çok şirinler ya mıncıklayasım geldi :D maşallah

Kardeş yavru almak için özel bir yol uyguladın mı?
Ben kuşlarımın yavrulamasını çok istiyorum :D

Maşallah. Güle güle besleyin. Bira mayası ne için, faydası nedir, nerede bulurum?

Maşallah. Güle güle besleyin. Bira mayası ne için, faydası nedir, nerede bulurum?

Bira mayasının faydaları saymakla bitmez. Yumurta sayısını artırır, daha parlak ve gür renkte olur yavrular,cabuk gelişir ve büyür,

burdada yazıyor
http://www.muhabbetkusu.com.tr/bakim-besleme-uretim-ve-yetistirilmesi/muhabbet-kusu-mamasinda-bira-mayasi-kullaniminin-faydalari-273.html

Teşekkürler cidden kuşların çok güzel maşallah keşke benden birisini sarı yeşil alsaydım :D

keşke benim 1 tane mavi ciftim var digerleri hep yesil yada sarı

Son düzenleme:
Geri