Karadeniz Pet

yavrularımın son durumu :)

İbrahim AKSU

Paylaşımcı Üye
merhaba arkadaşlar, artık yavru denmez sanırım, kuşlarımın en küçüğü 40, en büyüğü 46 günlük oldu, paylaşmak istedim :)

http://i.hizliresim.com/Kgn69b.jpg

maşallah kardeş çok güzeller

maşallah çok güzel hepside

maşallah inci gibi dizilmişler tüneğe :)
çok tatlılar

eksik olmayın teşekkür ederim arkadaşlar :) merak ediyorum cinsiyetleri ne zaman belli olur yada belli belki ama ben anlamıyorum, birde tüye ne zaman girerler acaba ?

Maşallah hepsi birbirinden güzel ama en sağdaki albıno mu duble faktör mü ?

Maşallah İbrahim bey Allah nazarlardan saklasın ne güzellik böyle tiplere bak :)

maşallah çok güzeller

Maşallah hepsi birbirinden güzel ama en sağdaki albıno mu duble faktör mü ?

hocam pek anlamıyorum ben ama albino değil heralde yani gözler siyah, yalnız bugün farkettim kanatlarının ucu siyahımsı sanki, kirdenmi bilemedim, bide alt tarafı hafif mavi tonda sanırım çok belirgin olmasada

sanırsam ortadakiler dişi yandakiler erkek maşaallah kuşlarınıza anneden ve babadan ayırdınız değilmi yani seninde dediğin gibi artık başlarının çaresine bakacak yaştalar

Albıno olsaydı kıymetini bil diyecektim ama her halukarda ççok güzel kuşlar maşallah..

Mavi karışımları çok güzel. Maşallah :)

sanırsam ortadakiler dişi yandakiler erkek maşaallah kuşlarınıza anneden ve babadan ayırdınız değilmi yani seninde dediğin gibi artık başlarının çaresine bakacak yaştalar

evet ayırdım hocam çok oluyor, çünkü anne baba hem beslemiyordu artık hemde dövüyorlardı :) teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

Albıno olsaydı kıymetini bil diyecektim ama her halukarda ççok güzel kuşlar maşallah..

evet keşke öyle olsaydı serkan hocam :) cinsiyeti erkekmi acaba yada cinsiyetleri azda olsa bellimi ?

Beyaz kesin erkek :)

herkese çok teşekkür ediyorum :)