petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavruların gece 10-15 dk ötmesi normal mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rüstem EROĞLU tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Çiftimin 4 tane yavrusu var. 20-18-17-7 günlükler. Geceleri uzun uzun ötüyor sanırım birisi. Yavru anne beslerken mi öter açım diye mi öter. Uzun uzun ötmesi bir problem olduğuna mı işarettir. Gece anne yavruları besleyebilir mi. Akşam hava karardıktan sonra bir-iki kere loş ışık yakıp erkeğin dişiyi beslemesini ve yem yemesini bekleyip kapatıyorum sonrası sabaha kadar karanlık. Çok uzun ve sesli olarak ötüyor anne birşey yapıyor olabilir mi ya da başka bir durum.

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Gece lambası olsa iyi olur. Açlıktan diye biliyorum.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Besleyebilir bence besledigindendir siz yine de kursagini kontrol edin maşallah kuslariniza

4. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Kursakları gün içinde dolu gibi ama sabahları boş oluyor sanki. Elime alıp bir kere baktım onda da boş gibiydi. Ama gün içinde dolu oluyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:06 -->-> Daha önceki mesaj 02:58 --

Yavru anne beslerken mi öter ben açım diye mi öter???

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Anne beslerkende öter yem istediğinde de öter bence bakiyordur maşallah kuslariniza mama vermeyi unutmayın hayırlı geceler

6. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim Allah razı olsun hayırlı geceler.

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Gece lambası olması çok önemli gece loş ışıkta yem yiyip beslerler.
    Yavru bu ne zaman acıkacağı belli olmaz. Biri öttümü kardeşleriyle beraber koroya bağlarlar.. :)

8. aslı sungur

benim yavrularda öyleydi acıktığı için yapıyordur benim mubişler ötünce annesi babası yemek yediriyorlardır

Sayfayı Paylaş