Karadeniz Pet

Yavruların gece 10-15 dk ötmesi normal mi

Rüstem EROĞLU

Meraklı Üye
Çiftimin 4 tane yavrusu var. 20-18-17-7 günlükler. Geceleri uzun uzun ötüyor sanırım birisi. Yavru anne beslerken mi öter açım diye mi öter. Uzun uzun ötmesi bir problem olduğuna mı işarettir. Gece anne yavruları besleyebilir mi. Akşam hava karardıktan sonra bir-iki kere loş ışık yakıp erkeğin dişiyi beslemesini ve yem yemesini bekleyip kapatıyorum sonrası sabaha kadar karanlık. Çok uzun ve sesli olarak ötüyor anne birşey yapıyor olabilir mi ya da başka bir durum.

Gece lambası olsa iyi olur. Açlıktan diye biliyorum.

Besleyebilir bence besledigindendir siz yine de kursagini kontrol edin maşallah kuslariniza

Besleyebilir bence besledigindendir siz yine de kursagini kontrol edin maşallah kuslariniza
Kursakları gün içinde dolu gibi ama sabahları boş oluyor sanki. Elime alıp bir kere baktım onda da boş gibiydi. Ama gün içinde dolu oluyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:06 -->-> Daha önceki mesaj 02:58 --

Yavru anne beslerken mi öter ben açım diye mi öter???

Anne beslerkende öter yem istediğinde de öter bence bakiyordur maşallah kuslariniza mama vermeyi unutmayın hayırlı geceler

benim yavrularda öyleydi acıktığı için yapıyordur benim mubişler ötünce annesi babası yemek yediriyorlardır

Geri