Karadeniz Pet

Yavruların hepsi ölmüş

• Konbuyu başlatan nitelik
  • Başlangıç tarihi
N

nitelik

Guest
yuvalıkta yavruların hepsi ölmüş dişi halen içerde ne yapmam gerekiyor bilgisi olan :S 4 yavruda telef olmuş :(

geçmiş olsun keşke arada baksaydınız üzüldüm şimdi :S

hiçte rahatsız etmedim sadece hergün sabahları 1 defa bakıyordum yuvalıga hıc rahatsızda etmedım erkek rahat bırakmadı dişiyi yavruların hepsi ölü varsa yaşayan 1 tane vardır oda 1 2 saate ölcek gibi duruyor dişi halen yuvada ne yapmam gerekıyor ?

dostum arada bakmak gerekiyor. günde en az 2 defa bakman lazim...

yavrunun sesi geliyor yaşıyor of ya 3 yavru ölmüş yuvalıktan alayımmı ölen yavruları yoksa dursunmu ? 1tanesi yaşıyor.

alırsam dişi kızıp diger yaşıyanıda öldürmesin :S boş birde yumurta var onuda alaymmı ?

dostum yanış bilgi vermek istemem. dişi kuş sana alişkınsa bişey yapmaz sanırım. önce kendinize aliştirip sonrada dan yavru almayi deneseniz daha iyi olur diye düşüyorum. benımkiler bana alişkın bir 2 ay sonra tekrardan takcağim yuvalıgı...

:S hocam ne alıştırması şuanda yuvadalar 3 tane ölü yavru 1 tane boş yumurta 1 tanede yaşıyan yavru var ne yapmam grekiyor bılgısı olan yokmu yav :S ?

yavru kuşun ölmüş olmasını bılemessin bnce bkle yarına bişi olmaz :(

ölmüş kardeşm baktım işte ölmüş 3 yavruyuda aldım ölenleri topladım boş yumurtayı içerde bıraktım 1 tanede yaşıyan var bakalm ne olucak :(

ölüleri dikkatlice çıkartabilirsen çıkar eğer hastalıktan ölmüşlerse yasayan yavruda ölebilir

bence neyden öldüler ben biliyorum bızım bu erkek rahat durmuyor dişi nereye o oraya dişi yuvaya gırıyor erkekte peşinden gırıyor gece basmıstır üstlerine öldürmüştür çünkü ölen yavruların bogazlarına baktım 3 üde doluydu karınları ac degıldı yanı dişi beslemiş büyük ihtimal erkek bitirmiş işi.

Yavrular ezilmeyle ölmez esnek yapıları var. Ölen yavrular derhal alınmalıdır. Yumurta boşsa onu da alın.

geçmiş olsun bazı erkekler böyle yapabiliyo kalan yavru inşallah yaşar

yavruların ölmesinin nedeni kış ayı dolayısıylada olabilir yavruluğunuz ince ise soğuk yavruluğun tabanına işler ve yavrular ayaklarından soğuğu alarak ciddi anlamda hasta olurlar bilginize ..

Bende yuva içi sıcaklıkdandır diye düşünüyorum baba kolay kolay öldürmez yavruyu

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Bende yuva içi sıcaklıkdandır diye düşünüyorum baba kolay kolay öldürmez yavruyu

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

aynen hocam babanın yavruyu öldürmesi için baya bi ayar etmek gerek kuşu babasının öldürdüğünü bende düşünmüyorum yuvalık resmini atarsa arkadaş daha iyi yardımcı oluruz

başınız saolsun cok üzüldüm yazık :( inşallah tekrar yumurtlar vede birdaha böyle olmaz

Geri