petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavruların kursakları bir boş bir dolu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkanustunbas tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    bugün yumurtadan iki yavrunun daha çıkmış olduğunu fark ettim onlardan bir hafta kadar büyük üç yavru daha var. Besliyorlar mı diye kursaklarına baktım yavruların. İlk baktığımda boştu korktum beslemeyecekler diye. Sonra beslediler, kocaman olmuştu kursakları sonra dışarı çıtkım, annem ''yavruları beslemiyorlar herhalde kursakları boştu'' dedi. Annem öyle deyince gidip baktım yine doluydu kursakları, şimdi baktım yine boş. Normali bu mu acaba ? Kursağın dolup boşaldığını daha önceki yavrularda hiç fark edemedim mi acaba ? normali mi bu yoksa yavrularda problem mi var ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Muhabbet kuşu en iyi yavru besleyen kuşlardan biridir. Kursağı dolu görmüşsen korkulacak birşey yok demektir. Çok fazla rahatsız etmeyin yuvayı açıp.. (Günde 1 kere yeter)

Sayfayı Paylaş