petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavruların ölme sebebi Bağırsak kuruluğu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve prax tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. prax

prax New Member

Beğenileri:
    0
    Selamlar , bi Arkadaşımın bana anlattığına göre mama yı az vermeden dolayı Bağırsak kuruluğu olmuş dedi ve yavru ölümleri de ondan dedi. Bu doğru olabilir mi. Mama veriyordum ama kendi Hazırladığım bebe bisküvisi ile yapılan mama lardan. Nemli hazır mama aldırtmak istiyor bana . Sizce ne yapayım

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:15 --

Güncel ama :) konu önce çıksın diye güncellendim :)

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Bu konuda pek bir bilgim yok ama mantıken doğru olabilir sonuçta yavrular su içmiyor mamada çok kuru oluyorsa eğer doğru demiş olabilir.

3. prax

prax New Member

Beğenileri:
    0

Yani ben Havuç suyu ile veya başka bi şeyle nemlendirirsem yine bi şey olmayacak o zaman

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Dediğim gibi o konuda pek bir bilgim yok fakat hazırlanan mamanın çok kuru da olmaması gerekiyor lapa gibi de olmaması gerekiyor

5. prax

prax New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler

Sayfayı Paylaş