petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavruların tüylenmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve eda1624 tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. eda1624

eda1624 Member

Beğenileri:
    0
    40 günlük 2 tane yavru muhabbet kuşumuz var. son bir haftada tylendiler fakat popo kısımlarında tüylenme yok.. bu normalmidir? çünkü 4 aylık bir kuşum öldü ve hastalığı popo kısmında tüyler dökülerek başlamıştı. şimdi korkuyorum yavruların hasta olmasından..lütfen normal olduğunu söyleyin :(

2. Tuan MAKSEL

Anne ve baba nin besinlerine dikkat ediyormusun mama vitamin vs seyler. Iyi beslenemezlerde gerekli vitaminleri alamazlarsa yavrularda gelisimini tamamlamadan ölebiliyor. Maşallah diyelim kuslariniza insallah buyume gelismeleri normal olur.

3. eda1624

eda1624 Member

Beğenileri:
    0
    sularına vitamin ilave ediyorum, yem, ballı çerez, ilaveten ben ne yersem eğer yiyebilecekleri bir şeyse mutlka veriyorum ve yiyorlar.. anne baba çok iyi besleniyor ve sağlkları çok iyi...

Sayfayı Paylaş