Karadeniz Pet

Yavruların yeni fotoğrafı

Mert KOZALI

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar yavrularımın yeni fotoğrafları 1.resimdeki yavrum 16 günlük 2.resimdeki yavrum ise 12 günlük sanırım ikiside beyaz olucaklar :) Benim daha büyük mavi bi kafesim var görenler vardır yavrular büyüdükten sonramı almam daha iyi olur yoksa şimdi alsam bişey farkedermi ?

maşallah yavrucağa..inşallah bian önce tüylenir ve yeme düşer..

Maşallah :)

Teşekkür ederim inşallah yuvadan çıkmalarını dört gözle bekliyorum :) 2 tane yavru olduğu için anneleri özenle ilgileniyor :)

anne 2 tane mi yumurtladı yoksa çok yumurtlayıp boş veya ölü mü oldu?

Annemiz 4 tane yumurtladı 3 tanesi çıktı ama 1 tanesi öldü 1 taneside yumurtanın içinde ölmüş

bende bizimkilerin mürüvetini görmek istiyorum ama yavru bakımını bilmiyorum öğrenmem lazım pek şirinler..

Maşallah mert inşallah bii an önce tüylenir yeme düştüklerini de görürsün.

Mehmet abi bende bilmiyodum anne ve babaya bırak işi :) Ezel abi ve Berrin abla teşekkürler inşallah görürüm bu arada Berrin abla kuşumun tüylerinin çıktığı yerler siyah olmaya başladı neden kaynaklanıyodur o ?

Mehmet abi bende bilmiyodum anne ve babaya bırak işi :) Ezel abi ve Berrin abla teşekkürler inşallah görürüm bu arada Berrin abla kuşumun tüylerinin çıktığı yerler siyah olmaya başladı neden kaynaklanıyodur o ?

anne baba ne renk siyahlı bir renk olucaktır ondan benim yavrumun birisinde de öyle oldu.

Annesi mavi babası ise sarı ikisininde hiçbiryerinde bolca siyahlık yok dedesinden felan gelmiş olmasın :)

Teşekkürler evet sadece çok az kaldı :D Berrin abla bu sabah baktım küçük olan kuşumun kanatları sarı renk almaya başlıyor babasıda sarı ama büyük kuşum hala beyaz :)

Twitterda resmini görmüştüm takip ediyorum seni :)

Geri