Karadeniz Pet

Yavrularıyla beraber yaşar mı ?

Mustafa AKÇAKAYA

Meraklı Üye
Merhaba www.muhabbetkusu.com.tr üyeleri.Bir sorum var.Şuan 1 çift muhabbet kuşum var dişi kuluçkada yatıyor bugün 5.yumurtayı da gördüm.İnşallah yavrular büyürse çift ile yavruları aynı kafeste beslemeyi düşünüyorum bir sorun olur mu ?
Kafes diğer kafeslere göre büyük ortadan ikiye bölsem kafesi mesela ortaya mukavva yerleştirsem kuşlar birbirlerini görmese olur mu ?

Kafesin ölçüleri
Uzunluk=55 cm.
Yükseklik=45 cm.
Genişlik=35 cm.

Ayrı bir kafes olursa daha iyi olur bence

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 gözlü üretim kafesi almalısın o o halde... Onlar üst üste olduğu için çok az yer kaplıyor ben 2. el 40 tl ye aldım bir araştır bulursun... Hayırlı üretimler

Dişi yavrular büyüdükten sonra tekrar üreyeceği için yuvayı yavrulardan kıskanır ve yavrulara ölüme kadar giden zararlar verebilir.

Merhaba www.muhabbetkusu.com.tr üyeleri.Bir sorum var.Şuan 1 çift muhabbet kuşum var dişi kuluçkada yatıyor bugün 5.yumurtayı da gördüm.İnşallah yavrular büyürse çift ile yavruları aynı kafeste beslemeyi düşünüyorum bir sorun olur mu ?
Kafes diğer kafeslere göre büyük ortadan ikiye bölsem kafesi mesela ortaya mukavva yerleştirsem kuşlar birbirlerini görmese olur mu ?

Kafesin ölçüleri
Uzunluk=55 cm.
Yükseklik=45 cm.
Genişlik=35 cm.
[MENTION=10055]Muzaffer SEVİM[/MENTION] gayet basit ve açıklayıcı anlatmış.

mukavvayı kemırıyorlar anca ınce suntadan bıseyler yapabılırsın ben denedım mukavvayı delıp dıger tarafa atladılar

Geri