Karadeniz Pet

yavrulu çift alsam yer değişimi olunca yavrulara bakarmı

jezzey

Paylaşımcı Üye
yavrulu bi çittimi arkaşa verecegimde yer değişimi olunca yavrulara bakarmı bi sorun olurmu yer değişimi yapmış kişiler cevaplarsa sevinirim

Son düzenleme:
alacağın çiftin dişisine bağlı almadan önce iyi bak dişi fazla kızgın davranıyorsa yumurtalarla ilgili sıkıntı olur

almıyacam elimdeki bi çifti arkadaşa hediye edecem 20 günlük yavruları var altında 2 saat yola dayanırmı bide yer değişikligi olunca yavrulara bakarmı daha önce hiç yavrulu çift vermedigim için bilmiyorum

Son düzenleme:
Yolu bilmemde çok yer değiştirdim sıkıntı olmadı dişi çok uysal. Bi ısırık bile atmadı bana

acil yavrulu çift almış biri cevap verebilirmi ev değişimde sorun olurmu yavrulu bi çifti arkaşa hediye edecem

Bişi olmaz eğer yavrular yumurtadan çıktılarsa sadece arkadaşın kuşları özellikle dişiyi rahatsız etmesin bide yolda sarsılmamalarına dikkat et

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

bu arada akşam ışık açılmayan bir odaya koysun rahatsız olabilir dişi ışıkta uyuyamadığından

güncel yarına kadar bi cevap verecek yokmu başka bi eve geçince sorun olurmu dişi yavrulara bakarmı

Geri