Karadeniz Pet

yavrulu çift

kariza

Yeni Üye
arkadaşlar bi çift yavrulu kuş alamyı duşunuyorum yer değişiklğinden dolayı dişi yavrulara bakarmı. ?

kardeşim sitede alan oldu ve bakmadı o bakmak yüzünde kaldı sakın alma daha önceden yavrusu alınmış al bence....

fıyatı baya bı uygun bı abımız artık hobıhanesını bırakmak istıyor bende hazır fıyat uygun ken almak istıyorum ama bakıp bakmamakla kararsızım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:05 --

ewt kuş işi bencede şans işi

yavrulu kuş yumurtalıya göre daha avantajlı yavrulara bakıp büyütüyor ama tekrar yumurta yapması biraz zaman alıyor yinede şans.

artkadasım ben aldım bakmadı yavrumn öldü önceden yavru vermıs cift al

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

sonra beslemedıgınde benım gıbı vıcdan azabı cekersın

kuşun taşınma stresinden yavrulara bakmama olasılığı yüksek.bence taşın ondan sonra güzel genç bir çift al.geriside kısmet zaten

Kafes ve yuvalikla satiyorsa sikinti olacagini sanmiyorum. Sansina kalmis

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aslinda satan kisi ilgilenmiyor kuslarla hepsini satmyi dusunuyor yani birakacak bende telef olmasinlar diye almak istiyorum cunku bakildiklari yer cokta ic açici biyer deyil

dostum yavrulu çifti yuvalık ve kafesiyle alırsan bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. yumurtalı olursa yatmaya bilir. kuşu nerden alıyorsun?

En sağlıklısı genç bir çift alıp ortama ve kendilerine alışmalarını beklemek, 3-5 aylık olmaları makul ...

kendi kafesi ve yuvalığıyla al akşam karanlığında alabilirsen iyi olur.yavrular da biraz tüylenmiş olsun çok ufak olmasın bir sıkıntı olmaz

aldım kuşları çokta küçük degil tüylenmişler hafiften tahmini 20 günlük anne jumbo baba çekostavak bende ilk defa böyle çifte sahip oldum daha dogrusu enişte bakacak pvc kafese koyduk anne şuan girmedi yuvalığa baba girdi içerde aldıgım yerdede dişi içerdeydı erkek dişarda zamanla dişi girermi yavrulara bakmaya

Geri