petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrulu dişi erkeği yuvaya sokmuyor???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim AKSU tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar, bir çiftim iki yavru çıkardı, kuluçka süresi boyunca dişi kuş erkek kuş yuvalıkta vakit geçiriyorlardı yavru çıktıktan sonrada sorun yoktu erkekli dişili yavruları beslediler büyüttüler ancak şuan dişi kuş erkeği yuvalığa yaklaştırmıyor sokmuyor içeri, girerse eğer döverek dışarı atıyor, bu konuda bilgisi olan varmı, teşekkürler.

2. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Aynı şey benimde başıma geldi sebebi nedir bilmiyorum ama dişi erkeği fena dövmüştü başı ayağı kandı hep pansuman yapıp ayırdım ben erkeği başka bi kafese aldım dişi yine yavruya bakar bence yaralanmadan ayırın derim.

3. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kanlı kavga yok şuan, olacağını sanıyorum ama adamda cocuklarını görmek istiyor yani :)

4. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Tabi ki görmek hakkı :D Benimkilerde de kavga yoktu erkek dişiyi besliyordu falan ama sonra ne olduysa işten eve geldim erkek yerde kafası kan içindeydi yani olur mu olur siz yine gözetimde olun :)

5. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler hocam gözetimde olucam :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu yavru cikardi erkegi yuvaya sokmuyor