petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrulu dişi kuşum erkeği yaraladı..!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eren BAG tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Eren BAG

Eren BAG New Member

Beğenileri:
    0
    Altında yavrusu olan dişim erekle iyi anlaşıyodu yavrular çıkalı 2hafta oluyo şu ana kadar sorun yoktu ama dünden beri erkeğe rahat vermiyor bugünde yaralamış erkeği bende erkeği ayırdım ne yapmam gerekiyor..

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Jumbo istiyorum

Jumbo istiyorum New Member

Beğenileri:
    0
    siz şuan gerekeni yapmışsınız muhtemelen yavruları kıskanmıştır . yavrular yuvadan ayrılana kadar erkek kuşu ayrı bırakın derim. hayırlı üretimler.

3. Eren BAG

Eren BAG New Member

Beğenileri:
    0
    Yavrular büyüyünce bi daha yavrulamasında bi sorun teşkil etmez umarım

4. keremonder

keremonder Member

Beğenileri:
    0
    Bende de bugün aynı sorun başladı. Hatta konu açmayı düşünüyordum ne yapayım diye. İlk yavru 2 haftalık toplam 4 yavru var. Dişi kuş çifthane'nin her yerinde erkeği kovalıyor yem yedirmiyor neredeyse. BEnim sorum 4 yavruya birden tek başına bakabilir mi dişi? Günde 1 hatta 2 kere mama koyuyorum yuvaya. Erkek de bugüne kadar sürekli beslemişti halbuki yavruları...

5. Eren BAG

Eren BAG New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sorun tek fark bende 7 yavru var

Sayfayı Paylaş