petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrulu sultan papağanı eşini dövüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve İsmail CAN tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. İsmail CAN

İsmail CAN New Member

Beğenileri:
    0
    en büyük yavrusu 8 günlük olan bir çift sultan papağanım var dişisi erkeğinin tüylerini yoluyor. kan yok ama tüysüz öbekler var bir iki tane. nasıl düzeltilebilir? erkeği bakıcı bir erkek anneyi ayrı bir yere koysam mantıklı mı olur mantıksız mı?

2. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    eğer annenin bakmasında sıkıntı yoksa bence babayı ayırın anne yavrularıyla ilgilensin bu arbede sırasında yavrularada zarar gelecektir geçmiş olsun arada

3. İsmail CAN

İsmail CAN New Member

Beğenileri:
    0
    anne önceki batımda yavruları da yolmuştu o zaman anneyi ayırmıştım (çift gözlü büyük salmam var arasını ayırmıştım) o yüzden babaya baktırmak istedim.

yavrular tüylenene kadar anneye hafif tüylenince babaya baktırsam olur mu ? (anne de baba da yalnız bakacakları için sadece birine yüklenmek istemiyorum)
    ya da daha mantıklı bir metod var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:49 --

güncel .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

güncel .

#3 İsmail CAN, 21 Şubat 2015
    Son düzenleme: 20 Şubat 2015

Sayfayı Paylaş