petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavruluğa ışık girmesi ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sami Eki tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Sami Eki

Sami Eki Guest

merhaba arkadaşlar, evde 3 katlı pvc kafesim var yavruluklarda dolap şeklinde yüksek ve derin, sadece yavruluğun giriş kısmından içeri ışık giriyor, bu ışık yeterlimi yoksa kapak kısmına daha fazla ışık girmesi için delik acımam gerekir mi ??

2. Sami Eki

Sami Eki Guest

fikir verebilecek kimse yok mu ??

3. Gokay Akgul

Aç gitsin. ışıksız büyümelerinden iyidir. bence bi kaç delik aç ama yuvalıgın ne kadar ışık aldıgını görmeden doğru bişey söylemek mümkün değil

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bende evimde pvc kafes ile üretim yapıyorum ama herhangi bir delik açmadım zaten hava alır kenarlardan ve ışık girmemesi bencedaha iyi ,çünkü anne yavruları bakarken strese girmez karanlık olması bence sorun yaratmaz ama karar sizin..

5. Sami Eki

Sami Eki Guest

Karanlıktan dolayı problem olmazsa, o zaman devam cevaplarınız için teşekkür ederim

6. Ezel ALBAYRAK

Açacaksan elemanın üstündeki şekilde aç.(üç nokta)

7. Sami Eki

Sami Eki Guest

Değişik bir anlatım, karanlık sıkıntı yok dedi Serkan bey açmayı düşünmüyorum, ama açacak olsaydım teklifi değerlendirirdim :)

8. Ezel ALBAYRAK

Yok canım, aklınıza açın gibi şüphe bırakmak istemem.Sadece olurda açmak isterseniz bu tema'da olarak açın demek istedim. genelde bu şekilde açıyorlar.

#8 Ezel ALBAYRAK, 24 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Mayıs 2013
  9. Mehmet ŞEKER

deliği bir de nem için açıyorlar isterseniz değerlendirin.

10. H. Mehmet YILDIZ

ışık girmemesi bencedaha iyi

Sayfayı Paylaş