petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrulugu 1 hafta sonra geri taktım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murataydın tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    Ustalarım selamlar

Dişi kusumun yavruluga ilgisizliginden dolayı bir hafta yavrulugu sökmüştüm
    Bugun kafesi temizleyip yavrulugunuda taktım sabah itibariyle henüz bir degişiklik olmadı . Yine yüzüne bakmıyor . acaba sebepleri tünek ola bilirmi iki tünek takılı birincisi yavruluktan yukarda ve o orda olmak zorunda cunku suluga ulaşamazlar aksı takdirde .Digeride tam yavrulugun agzına denk geliyor . Yoksa daha bugun taktım bi kac güne girecekmidir ? Dişi kusumu cok seviyorum ama bu huyu beni delirtiyor :)

2. Mehmet KOÇTÜRK

Mehmet KOÇTÜRK New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş zamanı gelince illa ki gireceklerdir. Allah öyle yaratmış içgüdü meselesi. Tünek önemli ama girmek isteyen kuş her türlü girer zaten. Az biraz talaş ve kabuk tarçın koymayı dene bi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

Acaba kuşların fotoğraflarını atabilir misin. Cereleri belli olacak şekilde.

3. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    talaş var . tarcın koydum önceden karanfilde koymustum . dogru dıyosun hocam icgiüdüselde insan duramıyor . :)

4. Mehmet KOÇTÜRK

Beğenileri:
    0
    Elinden geleni yap gerisi Allah a kalmış :D Ben de çok sabrettim yuvaya girmiyodu. Sonra memlekete giderken petshopa bıraktım. Bıraktığımın 2. günü yuvala alışmış 8. günü ilk yumurta gelmiş :D Memleketten bi geldim altında 5 yumurta :D Mutluluktan uçmutum. Allah a bin şükür

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Murat muhabbet kuşları meraklı ve tırmanıcı canlılardır. Sen suluğu içebilecekleri bir yere koy. O istediği zaman oradan gidip içer. Tüneğin yanında olmasına gerek yok

6. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0

cok şanslısım hocam valla :) keşke benımkilerde oyle olsa . elimden geleni yapıyorum fotoyu yukledim .

ne bilim hocam zaten su ıcıyorlarmı icmiyorlarmı belli degil
    suyu hergün degiştiriyorum ama zerre azalmıyor . birde tırmanıp icin desem hayatta icmezler :) işin şakası gercekten bi sorun olmaz demi :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 19:32 --

birde mamayı haftada bir veriyodur bu hafta haftada iki yaptım . 2 günde bire cıkarsam yararı veya zararı olurmu ?

7. Mehmet KOÇTÜRK

Beğenileri:
    0
    Mamanın muazzam etkisi var. Haftada 3 ver. Su içmiyor sanırsın ama içerler. Ben de her gün değiştiriyorum suyu. Mamaya az nijer koy. Havuç oluyo zaten. Nijeri çay.kaşığının ucuyla koy :) inşallah senimkilerden de mutlu haberi alırız. Yumurtlarlarsa özelden yaz bana haner et :) :) :)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşlarınız çok güzel lütfen biraz sabır

9. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    öyle yapalım bakalım . hele bi yumurtlasın siteye reklam verecem :) :) :)

Sayfayı Paylaş